Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
sofa

naroznik

Recommended Posts

Jak ci się nie podobają krawędzie u tego poprzedniego to może taki narożnik. Wiadomo, że to co proste jest bardziej uniwersalne, choć i takie stylowe wypoczynki maja swój urok. No w kazdym razie mi się ten podoba, bo jest taki uporządkowany i nie ma żadnych falban.
Brak obrazka

Cytat

W tym narozniku najbardziej mi sie podoba widok za oknem, ale ogolnie moze byc. ;)

icon_eek.gif Gdzie ten widok icon_question.gif czy oglądasz to zdjęcie w 3D icon_biggrin.gif

Akurat o gustach się nie dyskutuje. Jednemu będzie się podobał klasyczny narożnik, innemu nowoczesny. Ja jednak chciałbym podzielić się przygodą z narożnikiem BRW - nie będę się wypowiadał o jakości, bo wiadomo, że za taką cenę nie można oczekiwać cudów. Zamówiliśmy z żoną narożnik właśnie z tej firmy. Oczywiście w salonie go nie było, zamówiliśmy więc po obejrzeniu go w katalogu i na stronie www. No i przyjechał, zabraliśmy się więc do składania. I teraz najlepsze - kolor narożnika ok, kształt ok, ale jakieś było nasze zdziwienie, gdy okazało się, że jego tył (dodam, że narożnik miał w nazwie 3d) nie jest pokryty takim samym materiałem jak reszta, a zwykła fizeliną czy czymś takim i to w kolorze żółtym. W sklepie narożnika przyjąć nie chcieli, a na moje pytanie jak go mamy postawić na środku salonu z takim tyłem uprzejma pani odpowiedziała, że 95% Polaków stawia sobie narożniki pod ścianą więc my też możemy...

Cytat

Akurat o gustach się nie dyskutuje. Jednemu będzie się podobał klasyczny narożnik, innemu nowoczesny. Ja jednak chciałbym podzielić się przygodą z narożnikiem BRW - nie będę się wypowiadał o jakości, bo wiadomo, że za taką cenę nie można oczekiwać cudów. Zamówiliśmy z żoną narożnik właśnie z tej firmy. Oczywiście w salonie go nie było, zamówiliśmy więc po obejrzeniu go w katalogu i na stronie www. No i przyjechał, zabraliśmy się więc do składania. I teraz najlepsze - kolor narożnika ok, kształt ok, ale jakieś było nasze zdziwienie, gdy okazało się, że jego tył (dodam, że narożnik miał w nazwie 3d) nie jest pokryty takim samym materiałem jak reszta, a zwykła fizeliną czy czymś takim i to w kolorze żółtym. W sklepie narożnika przyjąć nie chcieli, a na moje pytanie jak go mamy postawić na środku salonu z takim tyłem uprzejma pani odpowiedziała, że 95% Polaków stawia sobie narożniki pod ścianą więc my też możemy...

Twoja historia potwierdza, że mimo zamówień w sieciówce, która teoretycznie nie powinna robić problemu z reklamacjami, tak się nie dzieje. Nie wyobrażam sobie sprzedać takiego narożnika! Co więcej, nie spotkałam się, aby ktokolwiek w taki sposób wykańczał meble.. Szkoda, że na stronie www nie było zdjęć tyłu narożnika, bo mielibyście gruntowną podstawę do reklamacji.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Ja mam prawdziwą która rośnie 1,5 m od okna w ziemi na ogrodzie. To jakaś wolno rosnąca odmiana świerku. Ozdabia się lampkami i wygląda cudnie, do tego przez to duże okno wygląda jakby stała w domu. To naprawdę dobry pomysł do naśladowania, potrzebne tylko okno do ziemi i domek na działce.
    • Dziecko neostrady urodzone w epoce sylikonu i plastiku ....
    • Przecież nie przykleisz płyty całą powierzchnią... wystarczy kilkanaście punktów dobrego kleju i cztery otwory na kołki stabilizujące na czas schnięcia kleju... Mam na ścianie przyklejoną klejem mamut naklejoną na płytę mdf tapetę. Klej kładłem  "glutkiem" w kształt serpentyny i docisnąłem parę chwil... Po zerwaniu odejdzie najwyżej pasemko farby - da się załatać... Z góry na dół widać połączenie dwóch płyt oklejonych tapetą.
    • Sztuczna musi być eksploatowana co najmniej 10 lat by się zwrócił "ślad ekologiczny" (czyli zużycie ropy naftowej, energii, wydzielenie CO2).   Mam też sztuczną, ale tylko dlatego, że Świąt nie spędzam w domu a jakąś choinkę, jako dekorację chcę mieć.   Żywa to jednak coś zupełnie innego - natury się nie podrobi. Nawet nie wymaga specjalnego obwieszania bombkami, bo sama z siebie zdobi.
    • Gość Marek
      Masz rację Tomo że tamten pisał bzdury to że styropian jest używany w przemyśle spożywczym to nie znaczy że jest zdrowy faktycznie cała żywność produkowana masowo nie jest zdrowa a co dopiero opakowania plastik styropian to jest właśnie rakotwórczy a wełna mineralna jest wykonana albo z kamienia albo ze szkła więc o czym tutaj mówić
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...