Skocz do zawartości

Cena betonu komórkowego


Recommended Posts

Cytat

Witam,

Orientujecie się jaka na tą chwilę jaka jest cena betonu komórkowego w okolicy Warszawy?, chodzi mi o to po ile będzie tanio a ile to będzie przepłacenie. Potrzebuje kupic troche 12cm



wiesz co ja zawsze robię jak chcę sprawdzić ceny? icon_biggrin.gif
na allegro patrzę ..... wpisuję region i szukam .....
i powiem Ci .....
że wielokrotnie nawet nie tylko sprawdzałam ale i kupowałam przez allegro ... bo się opłacało icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

wiesz co ja zawsze robię jak chcę sprawdzić ceny? icon_biggrin.gif
na allegro patrzę ..... wpisuję region i szukam .....
i powiem Ci .....
że wielokrotnie nawet nie tylko sprawdzałam ale i kupowałam przez allegro ... bo się opłacało icon_biggrin.gif


Tez zazwyczaj tak robie, ale jakos teraz wypadlo mi to z glowy icon_razz.gif
W wiekszosci sa pustaki o szerokosci 24 (H+H 6-7zl) a ja potrzebuje 12, ale juz poszly zapytania icon_biggrin.gif
Jednak cely spadly przez te poltora roku gdy okazyjnie placilem za 24 kolo 8zl.
Dzieki icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Zamontowalem reduktor cisnienia callefi zaraz za wodomierzem, ustawiony jest na 3 bary ale na koncu rury zasilajacej jest bojler a w nim zawor bezpieczenstwa 10 bar ustawiony na sztywno.  I niestety mimo ustawienia cisnienia na redukrorze na 3 bary cisnienie i tak wzarasta.   Pytanie jak to rozwiazac. Czy dolozyc jeszcze jeden zawor bezpieczenstwa ustawiony na 3 bary ?
    • E no, u mnie na wsi też większość nie jest idealna, w wielu płotach nawet po kilka sztachet brakuje... ale zapewniam, że to nie wiatr je wyłamał.    U mnie to pewnego ranka nawet przęsło całe leżało na ziemi. Śruby ósemki były urwane. Wszystkie cztery. I rurki kwadratowe będące żerdziami, wygięły się w łuk. Też nie od wiatru, a od ciężarówki... Zima była, płot na zakręcie, a kierowca pojechał prosto.
    • Dziękuję, uspokoiłeś mnie  U mnie stawiała to sprawdzona firma, więc powinno być ok Może ten płot wywrócony który mnie tak przestraszył był faktycznie źle zamontowany. To ogrodzenie starego terenu po stacji benzynowej. Po wywróceniu zdjęto baner i postawili te przęsła na miejsce. Chociaż na zdjęciu z google widzę że są widocznie lekko wygięte.  
    • Mam taką od dwóch lat i problemów nie było. Tyle, że nie wiem jaki Ty masz płot, chodzi o jego posadowienie. Ja nie mam żadnego przeciwczołgowego, chociaż opierać się o niego można, ale żeby pod naporem wiatru na banerze płot się wywrócił??? Takim czymś powinien się zająć powiatowy inspektor nadzoru budowlanego, bo to zagrożenie życia dla mieszkańców i nie tylko. Taki płot w ogóle chyba nie miał słupków w ziemi. Albo wetknięte niczym kijki w doniczce. Bo rozumiem baner wyniesiony do góry na kilka metrów, ale żeby przewróciło taki przy ziemi??? To jest niemożliwe nawet w warunkach przeciętnego huraganu i zwyczajnego płotu. Nawet z blachy.
    • Dziękuję za odpowiedź,   Tak, takie siatki oglądałam - czy one są wystarczająco przewiewne? Ewentualnie, czy według Ciebie takie listwy (zdjęcie poniżej) i szpary miedzy tymi podłużnymi listwami są wystarczające do przepływu wiatru, aby nie zadziałało jak żagiel?  
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...