Skocz do zawartości

Historia edycji

gawel

gawel

Gratulacje! Podejścia do dobrego odżywiania. Jak dawno i długo chorowales na covid? Ja od 18 listopada i jesze jestem w szpitalu od 11 dni w tym

Ja daruję już low carbon i ducana. Mam boleści i te produkty nie dla mnie. Dodatkowo mam odrzut od mięsa. I to taki fizyczny i psychiczny.

Jednak zacząłem stosować intermiten fasting 8/14 i powiem tak jesie normalnie fajnie i zakupy też nie problem. Natomiast jednak nie używam cukru. A słodycze bardzo okazjonalnie.

 

 

 

gawel

gawel

Gratulacje! Podejścia do dobrego odżywiania. Jak dawno i długo chorowales na covid? Ja od 18 listopada i jesze jestem w szpitalu od 11 dni w tym

Ja daruję już low carbon i fucana . Mam boleści i te produkty nie dla mnie. 

Jednak zacząłem stosować intermiten fasting 8/14 i powiem tak jesie normalnie fajnie i zakupy też nie problem. Natomiast jednak nie używam cukru. A słodycze bardzo okazjonalnie.

 

 

 

gawel

gawel

Gratulacje! Podejścia do dobrego odżywiania. Jak dawno i długo chorowales na covid? Ja od 18 listopada i jesze jestem w szpitalu od 11 dni w tym

Ja daruję już low carbon i fucana . Mam boleści i te produkty nie dla mnie. 

Jednak zacząłem stosować intermiten casting 8/14 i powiem tak jesie normalnie fajnie i zakupy też nie problem. Natomiast jednak nie używam cukru. A słodycze bardzo okazjonalnie.

 

 

 

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...