Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

moya_design

Uczestnik
 • Posty

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O moya_design

 • Ranga
  Początkujący
 1. Witamy! Biuro Projektów MOYA zostało założone w 2010 roku. Działamy głównie na terenie Dolnego Śląska, ale chętnie podejmujemy współpracę również na terenie Polski i Europy. Zajmujemy się projektowaniem architektonicznym jedno- i wielorodzinnym, obiektów handlowo-usługowych oraz użyteczności publicznej. Naszą ofertę uzupełnia projektowanie architektury wnętrz i szereg usług dodatkowych, do których należą między innymi home staging, porady architekta, branding przestrzeni i inne. Nasz zespół liczy w tej chwili 5 osób, są to osoby młode, zarówno inżynierzy architekci, jak i projektanci -
 2. Witamy! Biuro Projektów MOYA zostało założone w 2010 roku. Działamy głównie na terenie Dolnego Śląska, ale chętnie podejmujemy współpracę również na terenie Polski i Europy. Zajmujemy się projektowaniem architektonicznym jedno- i wielorodzinnym, obiektów handlowo-usługowych oraz użyteczności publicznej. Naszą ofertę uzupełnia projektowanie architektury wnętrz i szereg usług dodatkowych, do których należą między innymi home staging, porady architekta, branding przestrzeni i inne. Nasz zespół liczy w tej chwili 5 osób, są to osoby młode, zarówno inżynierzy architekci, jak i projektanci -
 3. Szary to bardzo wdzięczny i uniwersalny kolor. Nadaje się do aranżowania stonowanych, spokojnych i klasycznych wnętrz. Z drugiej strony sprawdza się jako tło do bardziej kontrastowych i odważnych rozwiązań.
 4. Widzę, że jest Pani z okolic Warszawy, więc nie ma sensu polecać konkretnych firm - tutaj musi pani poszukać sama w okolicy lub czekać na odpowiedź kogoś z Pani okolic. Jedną z opcji jest zgłoszenie się do biur projektowych - te często współpracują ze sprawdzonymi, miejscowymi stolarzami, a przy okazji doradzą jak w sposób ergonomiczny i estetyczny zaplanować kuchnię. Pozdrawiamy!
 5. Tak jak napisał ktoś wyżej - nowoczesna kuchnia z wyspą to doskonałe i wygodne rozwiązanie. Oczywiście o ile dysponujemy sporym wnętrzem. W innych przypadkach można rozważyć lacobel, jakąś mozaikę, czy blachę gładką lub ryflowaną (tę pierwszą łatwiej utrzymać w czystości).
 6. Mamy w biurze takie listwy, więc z doświadczenia możemy powiedzieć, że jeśli będziesz je użytkował zgodnie z przeznaczeniem (a niby jak inaczej ) i czasem sprzątał, to powinno wszystko grać.
 7. Definitywnie zrezygnowalibyśmy z tej brzoskwini Przy tak kontrastowym kolorze mozaiki, byłoby dobrze uspokoić nieco wnętrze - zatem sufit na biało, reszta ścian też. Ewentualnie wprowadzić jeszcze szarość/czerń na jednej ze ścian (np. w miejscu gdzie znajduje się kabina) - te kolory całkiem dobrze się komponują z pomarańczem i dają nieco bardziej odważne efekty. W każdej opcji jednak - sufit biały.
 8. W łazience możemy pozwolić sobie na duże kontrasty, np. układy szachownicowe. Układy takie są ciekawym rozwiązaniem dlatego, że wprowadzają we wnętrzu pewien rytm i dynamikę. Z sensu waszych wypowiedzi jednak wywnionskować można, że odpowiadałoby tu coś bardziej stonowanego. Może jakieś kolorystyczne akcenty w postaci mozaiki, a żeby nie było tak nudno, to zamiast klasycznych kwadracików - pasy? Od siebie możemy zaproponować coś takiego:
 9. Dokładnie - kwestia przyzwyczajenia. Chociaż pod względem wygody użytkowania zazwyczaj pralka sprawdza się lepiej w łazience.
 10. Beton w aranżacji nie musi wyglądać surowo - wystarczy zestawienie tego materiału z drewnem, odpowiednią kolorystyką i dodatkami. Ten materiał daje możliwość zaaranżowania wnętrza nowoczesnego, w stylu industrialnym lub w stylu eklektycznym. Proszę się nie zrażać ;) Jeden z wielu przykładów: Pozdrawiamy, zespół MOYA.
×
×
 • Utwórz nowe...