Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

norman87

Uczestnik
 • Posty

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O norman87

 • Ranga
  Początkujący
 1. mam jeszcze pytanie o nieco ekstrawagancką koncepcję. Myślicie że ściany w tym kolorze by pasowały ?
 2. jak widzicie mozaika o ile jest pomarańczowa, nie jest tak intensywna jak w podanych przykładach. Boję się że ciemny szary może być za ciemny
 3. żeby jeszcze nieco doprecyzować. W łazience jest sufit podwieszany, który też jest w brzoskwini, dopiero fragment nad nim biały. Czy zmienia to Wasze propozycje które wydają mi się bardzo fajne) ? Wtedy każdy obszar na brzoskiwniowo zmienić np. na ciemno szary, i fragment nad podwieszanym sufitem zostawić na biało, czy może np sufit podwieszany dać na pomarańczowo, pozostałe fragmenty ścian na ciemno szary, i sufit nad tą częścią podwieszaną zostawić biały ?
 4. ale rozumiem sufit zostawić biały, na szary/srebrny, lub ew inny zmienić tylko tę brzoskwinię?
 5. Witam, Po dużej pomocy jaką uzyskałem w kwestii zmiany koloru na gabinet, chciałbym zapytać jeszcze o łazienkę. Jedynym elementem jaki mogą na razie ruszyć jest ściana która będzie odświeżana, w kolorze obecnie wydaje mi się brzoskwini. Czy macie jakieś sugestie na temat tego jaki mógłby być inny kolor ? Sufit jest obecnie biały - też do ew. zmiany
 6. Popołudniu wpada dużo światła przez okna, więc pokój jest jasny. Bardzo dziękuję za sugestie, niezwykle mi pomogły
 7. Bardzo dziękuję za sugestię. Mam pytanie w kwestii doprecyzowania. Poprzez wszystkie ściany w jednym kolorze, rozumiem że miał Pan/Pani na myśli zarówno obie ściany boczne jak i skos z oknami ? Czy też może ściany boczne, a cała przestrzeń od podłogi poprzez cały skos i sufit na biało ?
 8. Witam, mam gorącą prośbę o pomoc w doborze kolorów do pokoju który ma być gabinetem. Biblioteczka i biurko zostaje, jednak dom dopiero co kupiony i ściany były całe w zieleni (której w takiej ilości nie trawię). Sufit jest biały Macie pomysły jakie kolory dobrać (zieleń wchodzi w grę, ale tylko na jednej ścianie) ? Bardzo dziękuję za pomoc !
×
×
 • Utwórz nowe...