Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Karo7

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Karo7

 1. Karo7

  Kompostownik

  Jak kupowałam kompostownik przez internet razem w zestawie otrzymałam komposter zielony dom. Szczerze mówiąc nie wiem jak inne tego typu produkty się zachowują, ale ku mojemu zaskoczeniu ten był ok i nie nie wydaje mi się, żeby w jakikolwiek sposób zepsuł kompost.
 2. Moim zdaniem ładnie wyglądałyby takie rolety dzień-noc. Jak zostały zaprezentowane przez Pana PiotrDomagala, albo nawet jakiś inny model w tym stylu.
 3. Fakt, jeżeli drenaż jest kiepsko wykonany nawet grube i drogie geowłókniny nie pomogą. Razem z mężem w tym roku poprawialiśmy swoją poprzednią pracę, ponieważ nie przyniosła żadnej poprawy, dlatego tym razem posłuchaliśmy fachowca i kupiliśmy geowłókninę 110g/m2, wyłożyliśmy nią wykop i rury kanalizacyjne, aby lepiej je zabezpieczyć i wysypaliśmy na to żwir , a na wierzch nawieźliśmy lepszej ziemi. Odpukać już 2 rok, nie mamy żadnego problemu, więc w końcu drenaż został wykonany prawidłowo
 4. Karo7

  trawa

  Nie wydaje mi się żeby był to grzyb, tylko nadzwyczajny nadmiar azotu. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak wyciąć tą żółtą trawę i zasiać nową. Natomiast polecam takie rzeczy kupować w specjalnych sklepach ogrodniczych, nawet e-sklepach. Ponieważ lepiej pomogą Ci dobrać odpowiednią mieszankę i nasiona są świeże. Jeżeli jesteś zainteresowana z miłą chęcią wyślę Ci w wiadomości priv. sprawdzony przeze mnie sklep internetowy.
 5. Ja mam taką siatkę cieniującą, osłonową na ogrodzenie 95% w kolorze brązowym. Właśnie mija 3 rok jak ją założyłam i nie widać żadnych śladów uszkodzenia. Nawet kolor nie wyblakł od słońca
×
×
 • Utwórz nowe...