Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

stokrotka28

Uczestnik
 • Posty

  31
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralny

O stokrotka28

 • Ranga
  Początkujący
 1. jednak będzie kostka,tylko jaką wybrać
 2. Jak odstraszyć to ptactwo.Mam taki problem przez dłuższy czas mieliśmy wróble na strychu,teraz jest podbitka więc myśleliśmy że problem rozwiązany.Niestety wróble znalazy miejsce gdzie niema podbitki z dwóch stron ganku,przy samych krokwach. ,
 3. ja też tam często zaglodam.😀
 4. ja palę czasami kadzidełka,najlepiej cytrusowe
 5. dziękuję za wszystkie wypowiedzi.
 6. zainspirowało mnie to zdięcie,tylko u mnie jeden rząd płyt.Boki kamyki oddzielone obrzezem od trawnika.Tylko,czy pod to trzeba jakiś piach agrotkanine, czy poprostu ułożyć płytki i wysypać kamyki?
 7. dziękuję, spróbuję się rozejrzeć za takimi z demontażu. Kamyki mogę wykorzystać zawsze w ogrodzie.
 8. Pozostało mi z tonę otoczaka,chciałabym go wysypać na ścieżkę prowadzącą do domu.Jak przygotować podłoże czy jakieś ekobordy,agrotkanina potrzebna, nie chce obrzerza typu krawezniki. Teraz przy odwilży mam straszne błoto, a w tym roku nie damy rady z kostką.
 9. w danej miejscowości w gminie powinien być geodeta tam trzeba się udać i wszystko przedstawić .
 10. firma która montowana mi drzwi została poinformowana ze mają być położone płytki na posadzce. Panowie jak zwracałam uwagę tłumaczyli ze wiedzą co robią. Kolega glazurnik który ma układać plytki powiedział że jak położone będą plytki to nie otworzę drzwi bo zanisko są osadzone drzwi.Teraz płytka leży na betonie i drzwi ocierają. Jak prawidłowo powinny być zamontowane drzwi na podlorzu betonowym pod płytkę.
 11. na wiosne planuje malowanie jakiej farby użyć do pokoju dzieci gdzie ściany są często myte,a jakiej do łazienki gdzie jest wilgoc.
 12. Zdjęcia robione telefonem.Tak jak pisałam chodnik przy schodach i drzwiach był skuwany jak widać na zdieciu na 20cm.
 13. dziękuję za wypowiedz,podlany beton wysadza więc czy go skuć i co pod styropian, potem wypełnić do mozaiki.
 14. dzień dobry. Proszę o radę w sierpniu zrobiłam elewacje.Przyszla zima tynk na mozaice jakby się kurczy z siatką znajomy powiedział że to przez mróz ktory wysadza beton. Jesli tak to jak zaradzić dalszym szkodom.Czym to zabezpieczyć przed wodą ,rozpuszczonym śniegiem.
 15. nie minął miesiąc ☺