Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

stokrotka28

Uczestnik
 • Posty

  62
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez stokrotka28

 1. Kostka jest ale jest i problem, woda z rabaty spływa na kostkę bo jest spadek osadnik jest dalej,przy dużym deszczu spływa furtką na podwórze a częściowo zostaje na rabacie i kostce .Wykonawca proponuje mi do osadnika przeprowadzić odwodnienie liniowe czy to dobre rozwiozanie.Czy lepiej umieścić osadnik niżej przy rabacie i połoczyć do istniejącego już osadnika pełną rułką pod kostką.Na pierwszym zdjęciu zaznaczyłem jak spływa woda z rabaty,na drugim gdzie do osadnika nic nie spływa bo spływa przez furtkę czesciowo zostaje na kostce i rabacie,ostatnie zdjęcie to tak mi wykonawca chce zrobić odprowadzenie liniowe wody z rabaty żeby nie zalegała na kostc) a osadnik opuścić niżej.
 2. bardzo pani mi pomogła spisałam rosliny jak będzie ciepło działam🌹dziękuję ☺
 3. stanowisko słoneczne ,rośliny nie za wysokie raczej mało wymagajoce
 4. Mam taki kawałek rabatki,chciałabym fajnie go zagospodarować. Posadziłam kilka krzaczkow na zimę,chciałabym coś dosadzić zimozielnego.Pozatym przy samej kostce mają być kamyki na reszcie rabaty kora czy kamyki po całości.
 5. ta z rurami zostaje,a remont na piętrze. coś takiego fotka z neta
 6. łazienka na dole jest węższa pion kończy się w ścianie na dole a u nas pod sedesem.Dziś miałam Pana i powiedział że kolankami to się obejdzie. Na dole pod sufitem przy ścianie lazienki na koryarzu zabuduje k-g.Widać tam już kolanko od wentylacji i wody dejdzie od sedesu całość schowa w k-g. koszt robocizny wycenia na5tys. na pierwszym planie naszą lazienka po lewo ściank
 7. sedes będzie na stelażu podtynkowym geberit.Jutro wstawię zdjęcie pionu z dolnej łazienki która jest pod naszą.
 8. Planuje generalny remont lazienki,chciałabym zburzyć ścianki od wc i sedes umieścić w miejscu pralki.Po zburzeniu ścianek powstała by jedna łazienka z jednymi drzwiami.Pion przebiega pod sedesem czy jest realne przesunięcie sedes o1,5metra.Łazienka znajduje się na piętrze. Rysunek pierwszy obecny stan łazienki na drugim tak miałaby wyglądać po metamorfozie.
 9. Fachowiec położył mi w piątek tynk mozaikowy na cokole balkonu tylko po bokach. Zaczęło padać niestety byłam poza domem i to co położył niezostalo zabezpieczone przed deszczem tynk częściowo został jakby zmyty.Tynk nie wysycha ponieważ cały czas przelotne pada i wieje.Pytanie czy mogę ściągnąć szpachelką tynk i odnowa zagruantować i położyć owy jak pogoda pozwoli.
 10. podobno żywica lepiej będzie chronić czoło balkonu, od spodu jest listwa zamontowali panowie od elewacji że woda pod płytę się niedostaje.
 11. drzwi zostały zdemontowane,oczywiscie firma nas zbywala. Mąż sobotę walczył i skuł z góry to chyba to nadproże i podniósł drzwi jeszcze tylko mozaika do poprawny została i ok. poczytałam i nie tylko u nas zle zamontowali.
 12. Glazurnik zrobił mi inaczej, wysunął płytki poza płytę balkonu.Cokół balkonu jest z tynku i na tynk ma teraz iść żywica.Tynk planuje zaciągnąć klejem a na to podkład gruntowy i żywica.
 13. Bardzo dziękuję za odpowiedz.
 14. Zakupiłam kilka krzaczkow i chciałabym posadzić przy ogrodzeniu jako żywopłot. Jaki odstęp od ogrodzenia i między sobą powinny mieć krzewy?
 15. Na balkonie została położona hydrouzolacja jeden fachowiec mówi że trzeba przed płytkami zamontowac okapnik, drugi że nie. Cokuł balkonu wykonany jest z tynku od spodu jest listwa taka że woda nie dostaje się pod płytę balkonu.Czy ma sens montowanie okapników na hydrizolacje ? Na zdjęciu przedstawiam to co mi proponuję plytkarz.
 16. córka pragnie mieć fototapete,dzięki za stronkę na pewno odwiedzę.
 17. spróbuję tych domowych sposobów decis już zastosowałam
 18. czy jest coś skutecznego,na to żeby pozbyć się ich na dobre.
 19. czy jest coś skutecznego,na to żeby pozbyć się ich na dobre.
×
×
 • Utwórz nowe...