Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

eAlarmy

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O eAlarmy

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Iwona gwarancji bezpieczeństwa nie da nawet najlepszy i najnowocześniejszy system alarmowy, ale to nie znaczy, że nie mamy się zabezpieczać. Im system jest lepszy tym jego sforsowanie jest trudniejsze i bardziej czasochłonne, a czas odgrywa tu znaczącą rolę.
 2. Tak prosty system alarmowy obsłuży większość centrali alarmowych znajdujących się aktualnie na rynku. Jeśli nie chcesz mieć problemów w eksploatacji i serwisowaniu to polecam zakupić urządzenia markowe od wiodących producentów takich jak wspominany już Satel czy DSC, Ropam, Elmes itp. Instalacja takiego systemu alarmowego też nie powinna być skomplikowana, ale jeśli nie masz o tym pojęcia to warto to zadanie zlecić specjaliście, który da gwarancję na swoją usługę.
 3. I te problemy najczęściej wynikają z: - niewłaściwego dobrania napędu do bramy - niewłaściwego montażu - oszczędności i zakupu chińskich napędów Automatyka bram nie jest skomplikowana i jeśli postawimy na sprawdzonego producenta jak Nice, Somfy czy wymieniony Deimos lub BFT to nie powinniśmy mieć problemów, a jeśli nawet się pojawią to nie będziemy na własną rękę szukać rozwiązania na forach tylko odeślemy napęd do serwisu, który naprawi go lub wymieni bez problemu
 4. Pamiętajcie, montując takie kominki w swoich domach o zamontowaniu czujki czadu. Niestety większość o tym nie pamięta i każdy początek sezonu grzewczego przynosi wiele informacji o zaczadzeniach osób dogrzewających się w ten czy inny sposób, a wielu z tych tragedii można by uniknąć. Koszt takiej markowej czujki to około 100-150 zł. Czy to dużo?
 5. Systemy inteligentnego domu dają wiele możliwości, ale to TY WYBIERASZ co Ci jest potrzebne. Tak jak poprzednik powiedział można taki system oprzeć na rozbudowanym systemie alarmowym, który będzie dodatkowo sterował roletami w oknach czy oświetleniem - skupiamy się na bezpieczeństwie. Można do tego dołożyć jeszcze sterowanie ogrzewaniem itp. co wpływa na komfort życia. Ważne jest też to, że taki system możesz sam skonfigurować według własnych potrzeb, a później ewentualnie rozbudowywać o następne funkcjonalności, a możliwości są na prawdę duże. Obecnie jest już np. możliwość za pomocą aplikacj
×
×
 • Utwórz nowe...