Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

bullet

Uczestnik
  • Posty

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez bullet

  1. Jest jeszcze opcja z klejem do styropianu. On jest wystarczająco elastyczny, aby nie pękał. Kiedyś w ten sposób zaszpachlowaliśmy pęknięcie między płytami i już od kilku lat nie ma pęknięcia. Ważne też, aby skuć wszystkie fragmenty, które słabo się trzymają i trochę powiększyć szczelinę.
  2. Z blachą można się spotkać dużo częściej, bo może być ocynkowana. Jak ułożyliśmy trapezówkę ocynkowaną na na dachu, to w kuchni nie można było wyglądać przez okno, bo dach oślepiał. Natomiast jak już jest malowana, to jeszcze nie widziałem takiej sytuacji. Jak wybudowano Muzeum Guggenheima w Bilbao, to w okolicznych domach temperatura wzrastała do nawet 70 C. Musiano między innymi zmatowić blachę tytanową. http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:GuggenheimBilbao.jpg Co do dachówki, to sądzę, że trochę sama zmatowieje, jak ją ząb czasu nadgryzie. Oczywiście nie mówię tu o dziesięcioleciach.
  3. Dzień dobry, poszukuję firmy, która pomoże mi określić klasę ścieralności paneli podłogowych. Panele zostały zakupione parę miesięcy temu, a już widać przetarcia i bardzo łatwo się uszkadzają (praktycznie nawet od spadającego widelca). Sprzedawca twierdził, że to jest AC4 i taką też cenę za nie wziął, ale to jak się zużywają mówi zupełnie coś innego. Reklamacja oczywiście nie została uznana, bo niby źle zabezpieczone są nogi krzeseł itp. Wg nich najlepiej w ogóle chodzić w skarpetkach. Zna ktoś taką firmę? Proszę o pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...