Skocz do zawartości

Laura123

Uczestnik
 • Posty

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Laura123's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

 1. Mój mąż też zawsze używa coli
 2. Wykwit najczęściej jest stanem grzyba (wiadomo wilgoć) . Spróbuj,albo Ace jak już tu padło,albo środek grzybobójczy. Tylko pewnie nie da to stałego efektu. Może się pojawić ponownie po np. 1 roku lub 2 . Najskuteczniej zbić tynk i położyć na nowo. Uprzednio używając jeszcze środka grzybobójczego i ewentualnie szkła wodnego.
 3. Ja zawsze albo stukam lekko o podłogę,albo podwarzam delikatnie nożem. Obia sposoby skuteczne
 4. Dziękuję za podpowiedzi:) U mnie ten sam problem :(
 5. Odnśnie staracia tylko brudu ze ściany zawsze używam płynu do naczyń (niekoniecznie Ludwik) i miękkiej ściereczki - wszystko ładnie schodzi. Mam farby zmywalne z Duluxa i po straciu brudu wszystko jest w porządku.
 6. Przykręcenie progu z drewna + uszczelnienie kitem do rewna,bąsz silikonem sprawdza się dobrze. My tak mieliśmy zrobione w domku letniskowym. Tak na prawdę wszystko wychodzi w trakcie,jak robisz,to sprawdzasz czy wszystko pasuje jak trzeba.
 7. najlepsze i najzdrowsze efekty uzyskasz prawidłową dietą i ćwiczeniami. Zero napojów gazowanych,chipsów,słodyczy,smażonego. Staraj się gotować na parze,pić dużo wody mineralnej i chicaż z 2x w tyg się poruszać. Chudnie się trochę wolnej,ale zdrowo i bez efektu jo-jo.
 8. Ja mam teraz sprzeczkę z mężem na temat schodów. Znajomi polecili nam schody i teraz nie możemy dojść do porozumienia,bo mąż chce proste,a ja kręcone. I się ze mną sprzecza,że koszt kręconych będzie dużo większy. Czy ma ktoś w tej kwestii doświadczenie?
 9. Kiedy jeszcze mieszkaliśmy u rodziców w jednym z pokoi był grzyb w narożniku. Robiąc remont mąż zbił tynki do cegły ,spsikał pufastem - chyba tak to się pisze,jak podeschło zaciągnął jeszcze szkłem wodnym i jakieś 4 lata był spokój. Potem robili nam klatkę schodową i aby ocieplić ścianę (mieszkanie w starej kamienicy) od klatki położyliśmy styropian. I tak ostatnio jak zaszliśmy,to grzyb pojawił się na prawie całej długości tej ściany na wysokości 30cm od podłogi. I póki co ACE spryskują i doraźnie pomaga,ale co zrobić w przyszłości?
 10. Budujcie nowy. My również mieliśmy możliwość kupna starego do remontu i budowy nowego na działce moich rodziców. Wybraliśmy to drugie. Co prawda łatwo nie jest,ale kalkulowaliśmy w każdą możliwą stronę. I stwierdziliśmy,że faktycznie stary zawsze będzie stary. A mamy przykład na naszych znajomych,kupili stary dom,wyremontowali go (to było ok 7lat temu) i co chwila jakieś poprawki robią. O wychodzącym grzybie już nie wspomnę.
 11. Myślę,że na etapie budowy czasem nie warto oszczędzać. My zaczęliśmy oszczędzać na wykończeniówce. Jak już tu trafnie padło,niektóre materiały są przereklamowane,a kosztują sporo.
×
×
 • Utwórz nowe...