Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

BLECHERT.Hurtownia granitu

Uczestnik
 • Posty

  82
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  3

BLECHERT.Hurtownia granitu last won the day on listopada 3 2015

BLECHERT.Hurtownia granitu had the most liked content!

Reputacja

9 Neutralny

O BLECHERT.Hurtownia granitu

 • Ranga
  Początkujący
 1. Haczyk jest taki, że te dobrze zakonserwowane drewna są toksyczne...
 2. Pod chodnikiem sam piasek wystarczy. Oczywiście ubity. Ale daj chociaż 5cm suchego. Lepiej będzie leżał i mrówki go nie podkopią. Pod auto poza piachem musisz dać 10 cm suchego betonu, który ubijasz a potem kładziesz kostkę na 5 cm piasku. Wszystko znowu ubijasz. Zaczynasz od krawężników, które wyznaczają poziom. Kostkę kładziesz 1 cm nad krawężnikami przed ubijaniem.
 3. Mam u siebie ławkę z drewna bukowego. Problemu żywicy nie ma. Myślę że to kwestia rodzaju drewna lub jego suszenia.
 4. Beton lubi wodę. W ten sposób dojrzewa - nabiera twardości. Zimą woda mu szkodzi.
 5. dymion - przeczytaj dokładnie posta tytułowego:) Autor mierzy wyżej niż w panele trawnikowe:)
 6. Pewnie ma taras z eleganckich, granitowych płyt, które musi zaimpregnować, więc będzie go malował impregnatem do granitu:) Oczywiście pędzlem z naturalnego włosia:)
 7. Parę dni temu doradziłem koledze, żeby kamienie szlachetne umieścił w oczkach płyt ażurowych. Mój post został skasowany przez moderatora, dlatego przepraszam wszystkich za to, że ośmieliłem się doradzić coś tak kompletnie nie do przyjęcia w wątku, w którym sam autor ma następujące przemyślenia - cytuję: "Między garażem, a bramą mam około 10 metrów. Chciałbym ten teren jakoś fajnie zagospodarować, aby nie szpecił mi ogródka. Na razie mam tylko utwardzony teren. Myślałem o płytach ażurowych, kostce brukowej lub o kamieniach szlachetnych. Które z tych rzeczy jest najbardziej efektywne a moż
 8. Sepoy - mam ciekawe zdjęcie muru z cegły rozbiórkowej, w to są wsadzone duże głazy/otoczaki, a fuga idzie falując. Efekt odjazdowy. Napisz maila to wyślę fotkę. Pozdrawiam
 9. Do chodzenia to niezbyt wygodne, lepiej robić wjazd z kostki lub ze zwykłych otoczaków.
 10. W tym roku kiepsko kwitły krokusy. Nie tylko u mnie. Czym jest to spowodowane?
 11. Światło na słupkach jest dobre, ale czasem potrzeba oświetlenia na podjeździe, żeby uzyskać ciekawy efekt wizualny. Dlatego stosuje się lampy najazdowe z kapslem u góry, który rozprowadza światło po ziemi. U mnie stronie zdjęcia jak to działa w zakładce: lampy najazdowe.
 12. Niedawno miałem takie zlecenie. Kładliśmy kostkę jako podbudowę a potem inwestorka sama przytachała maty gumowe i układła je pod huśtawką dla dzieci.
 13. Z tym wymienianiem to nie takie proste. To nie żarówka na suficie. Ale żeby nie było za trudno, ja do lamp najazdowych które mam na stronie dobrałem duże kubły doziemne. Można tam w razie czego włożyć obie dłonie naraz i pogrzebać. Do tego jest gruba uszczelka pod górną ramką. To wygląda w środku jak słoik z wieczkiem przykręcanym śrubami. Dużo zależy od dokładności składania elementów a potem od skręcenia ich śrubami.
 14. Lampy najazdowe to duży problem dla klientów robiących sobie podjazdy granitowe do domu, dlatego specjanie dla nich wybrałem wzmacniane konstrukcje lamp najazdowych i umieściłem je na stronie http://www.blechert.pl
×
×
 • Utwórz nowe...