Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

kerado28

Uczestnik
 • Posty

  33
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O kerado28

 • Ranga
  Początkujący
 1. Złym rozwiązaniem jest brak wyciągu np. w pralni.. Zwiększając wyciąg "ze ścianą" i mając prześwit pomiędzy pomieszczeniami mamy wentylacje konkretnego pomieszczenia - nie jest super rozwiązanie, ale dużo lepsze niż WG, o której już ktoś pisał....
 2. Jeśli masz możliwość wybicia otworu np. fi 125 w ściance pomiędzy np. łazienką a garderobą i suszarnią to problem z głowy :-) Oczywiście nie zapomnij o podcięciu drzwi na dole.
 3. Zresetowałeś - dobrze :-) Teraz ustaw ponownie III bieg Wąż jest oki, ponieważ świadomie lub nieświadomie wykonałeś syfon :-)
 4. Witam, ale odpisaliśmy, że nie wykonujemy instalacji w Białymstoku - możemy przekazać numer firmie współpracującej. W razie pytań zapraszam do złożenia zapytania bezpośrednio w firmie: biuro@wioldar.com Pozdrawiam
 5. Jeśli jesteś zainteresowany mam do odsprzedania ok. 30 m. rur REHAU - w bardzo korzystnej cenie.
 6. Normalną koleją rzeczy GWC - nabiera mocy :-)
 7. Jednemu przeszkadza w nocy mucha, drugiemu przejeżdząjący tramwaj...
 8. Podejście pod anemostaty wykonuje się z kanałów elastycznych
 9. Nie przejmuj się północą... Latem i tak będziesz otwierał okna :-)
 10. Jak będę na magazynie i nie zapomnę aparatu, to zrobię foto.
 11. Żart ? Rozumiem, że wkradła się Panu literówka i miał Pan na myśli kanały typu Tuboflex? Jak pisałem wcześniej: reasumując i przytaczając: Są systemy równie ciche i skuteczne jak te, które stosuje Pan u siebie w firmie. Są kanały czarne wewnątrz - także przeznaczone do wentylacji. Trzeba być otwartym na spostrzeżenia oraz wskazania innych osób. Technika idzie do przodu, a co za tym idzie także sposób wytwarzania produktów.
×
×
 • Utwórz nowe...