Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

zeta_spirit

Uczestnik
 • Posty

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O zeta_spirit

 • Ranga
  Początkujący
 1. oki, posprawdzam i robię twardy reset. A co z moim półsyfonem? kolega zrobił nieświadomie syfon, a mi instalator zamontował świadomie półsyfon! Ma to na coś wpływ poza zapachami?
 2. Poczytałem poczytałem, przyjrzałem się uważnie, i zastanowiło mnie odprowadzenie kondenstatu (spójrzcie na foto) - dla mnie to pół syfon a nie syfon! Czy poza tym, że chroni on przed zaciągnięciem zapachów z kanalizacji, ma to znaczenie dla ciśnień w całym układzie?
 3. gdyby tak było, problem zostałby rozwiązany a nie jest....póki co pobawiłem się ustawieniami i nic z tego nie wynika....instrukcja jak widać problemu nie rozwiązuje.
 4. Po resecie to samo.... co jeszcze można zrobić?
 5. Rozumiem, Pytanie w taki razie, czy zna ktoś taką resetującą kombinację klawiszy?
 6. To co robić ? spróbować zrestartować maszynę?
 7. czy T to opór? a A ciśnienie statyczne? Wygląda ok? dobrze rozumiem? to szczęście w nieszczęściu:) Więc co jeszcze można by poprawić by wiało jak trzeba?
 8. no to pomierzyłem: na III biegu, t=ok 203, A= 253. Ma tak być?
 9. z ustawień podstawowych jest tak: C-0 bp.0 tp-3 t5-19 In.1 czyli bypas wyłaczony? a kiedy powinien się właczyć?
 10. puściłem maszynę bez filtrów na II biegu przez pół godz...i nic -ciągle 100, 200, 235 na poszczególnych biegach... mogłem coś namieszać w ustawieniach?
 11. hm, ale żeby aż tak? kupiłem filtry co prawda na allegro, ale nie zauważyłem, aby się różniły od oryginalnych, włóknina wydaje się być identyczna...
 12. Witam, Jestem od roku szczęśliwym posiadaczem wentylacji z rekuperatorem Brink Renovent Large 400. Mój problem jest taki, że spadła mi prędkość przepływu na 3 biegu na 235 m3/h i nie mogę ręcznie jej poprawić - (na początku było 300 i działało). Wcześniej w okresie zimowym, zdarzało się że spadała prędkość pracy, głównie w wyniku oszronienia kratki nawiewnej-po jej oczyszczeniu znowu było ok. Oczywiście wkłady filtra mam nowe i nic. Jest możliwe, że coś namieszałem w ustawieniach? może wymiennik jest zabrudzony? z góry dzięki za pomoc.
×
×
 • Utwórz nowe...