Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

marcinkowalski

Uczestnik
 • Posty

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O marcinkowalski

 • Ranga
  Początkujący
 1. Zainstalujcie sobie centralny odkurzacz - to jest frajda. A tak się pierdołami podniecacie.
 2. Ten facet reklamuje swoje produkty - nie ma się czym podniecać normalna pseudoreklama i łowienie klientów.
 3. W instrukcji mojej wanny z hydromasażem jest napisane - wanna nie służy do mycia!!! Jest to wanna firmy Koło. Ciekawostka
 4. Może i solary dobra rzecz, żarówki energooszczędne też, może i dobra ale zupełnie nieopłacalna...
 5. Kolego co oznacza dobrze zjeść dla Ciebie - nie koniecznie również dla psa. Pies powinien jeść tylko suchą karmę albo tylko gotowane "ludzkie" jedzenie. W przeciwnym razie często choruje. Każdy hodowca Ci to powie. Dla psa przyzwyczajonego do karmy Twoje odpadki to żaden przysmak.
 6. Słusznie napisał kolega wcześniej - korzyść jest tylko dla sprzedawcy - jak przy większośći pseudonowinek budowlanych. Podobne "korzyści" osiągnąć łatwo przy zastosowaniu pompy ciepła albo jeszcze lepiej kolektorów słonecznych... Za zastosowanie tych trzech "nowinek" spokojnie naiwny inwestor wyda nawet 100 tysięcy złotych!! Ale cóż mamy wymarzoną wolność. Każdy może sobię instalować co chce.
 7. Młynek młynkiem, ale pies to nie jest urządzenie do zjadania odpadów!
 8. No cóż - różne ludzie mają hobby. Jeden sobie pompę ciepła założy - będzie się oszukiwał przez kilkanaście lat, drugi kolektory - będzie się oszukiwał co najmniej przez kilka a nawet też kilkanaście lat. Czy nie lepiej wybudować normalny - racjonalnie oszczędny dom o zapotrzebowaniu ok. 100-120 kwh/m2 rocznie i nie bawić się w udawadnienie niemądrych rozwiązań wyciągających pieniądze??
 9. Rozumiem nawet tego faceta z FONKO. On sprzedaje produkt i ma do tego prawo - ale niech nie liczy że "ciemny lud to kupi" Pompa ciepła się opłaci owszem, ale tylko temu kto ją sprzedaje i montuje.
 10. Nie prawda. Kocioł kondensacyjny na gaz płynny kosztuje 6000 zł instalacja w większości firm 1 zł. Nikt mnie nie przekona, że pompa ciepła mnie tylko uratuje tam gdzie nie ma gazu. To bzdura propagowana przez lobbystów tego rozwiązania nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością przeciętnego inwestora!
 11. Gniazda w pomieszczeniach mokrych czyli kuchniach i łazienkach muszą się znajdować min. 60 cm od punktu poboru wody i muszą być bryzgoszczelne. Możesz sobie je wtedy zamontować na dowolnej wysokości - choćby przy podłodze.
 12. Nie buduj takiego domu - to buda dla psa! Jeżeli mieszkasz teraz w 50 metrach - to tak jakbyś miał dom 120 m! Dobiero więcej metrów daję jakąś różnicę. Koszty będą niewiele większe, a komfort znacznie - buduj minimum 130-150 jak nie chcesz mi przyznać racji po fakcie:)
 13. Po co komu w dzisiejszych czasach pompa ciepła? Nie rozumiem. Jeszcze kolektory proponuję do tego dodać i ...... kręgielnie! Kręgielnią można się chwalić sąsiadom podobnie jak pompą ciepła! Kręgielnia się nigdy nie zwróci - podobnie jak pompa ciepła. No może za 18 i pół roku....
 14. Po co komu sauna w domu - chyba po to żeby się znudziła. Czy nie lepiej wyjść do ludzi do publicznej sauny czy na basen? Oj ludzie ludzie niedługo se kręgielnie w domu będziecie robić.....
×
×
 • Utwórz nowe...