Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 01.07.2019 We wszystkich kategoriach

 1. 1 point
  Puść wodę do brodzika tak aby nie lać po ścianach i zerknij czy się robi mokro . Potem puść wodę lejąc po ścianie i obserwuj . jeżeli w drugim przypadku będzie się robiło mokro to znaczy że puścił sylikon między brodzikiem a ścianą . W pierwszym przypadku będzie wina syfonu .
 2. 1 point
  Najlepszym kluczem jest klucz rowerowy, jest płaski ale i wąski więc spokojnie wejdzie w wycięcie, warunek jest taki że musi być dobrze spasowany czyli wchodzić na wcisk, inaczej będzie sie smykał. Jeżeli nie znajdziesz klucza to ja proponuje szczypce regulowane bo kombinerkami raczej nie odkręcisz, za małą maja średnice.
 3. 1 point
  Jeśli mógłbym coś dodać odnośnie drzwi . W zabudowie z KG w otwór gdzie mają być drzwi dobrze jest dać profil wzmocniony po obu stronach futryny . Jeżeli ścinkę będziesz robił z profili 75tek to profil UA75 , jeżeli z setek to UA100 . Ja bym robił z 75tek bo po montażu futryny ładnie się wpasowują opaski drzwiowe maskujące z dwóch stron , odpada wtedy dość pracochłonny montaż narożników aluminiowych przynajmniej z jednej strony w trakcie szpachlowania .
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...