Skocz do zawartości

olivier

Uczestnik
  • Posty

    17
  • Dołączył

  • Ostatnio

O olivier

  • Urodziny 27.11.1987

olivier's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

1

Reputacja

  1. Ja moją kostkę od razu potraktowałem impregnatem i jest spokój. Teraz myjka wystarcza.
  2. Ja mam w domu 3 Philipsy i wszystkie chodzą jak marzenie.
  3. Hehe rozmowa w najlepsze kwitnie. Osobiście nie wyobrażam sobie coś wieszać na kamieniu ściennym. Sam mam u siebie kamień o poczciwej nazwie Cyklop :P i jak bym coś na niej powiesił to czar by prysł !
  4. Walnij sobie jakiś bajerancki prysznic ;) np. Town z powłoką antywapienną - nie będziesz musiał szorować kamienia na drzwiach :P
  5. @caban - ile zabierze Ci tego miejsca ten kamień - 2-3 cm na ścianie ? Poza tym to łepek 18 lat to z naklejkami lekko przesadziłeś.
  6. HEHE "To" to zapewne ten kamień dekoracyjny. A co do kupna to zobacz co Ci się bardziej opłaca. U producenta może być taniej, ale z kolei koszta transportu mogą dużo wynieść. I co to w ogóle za producent ? Bo TV chyba Samsung o ile dobrze widzę w tej miniaturce :P
  7. olivier

    Taras

    Terakotowe płytki mogę być fajne w Twoim przypadku. Taki Trawertyn będzie się świetnie prezentował.
  8. Za mną bardziej przemawia kamień dekoracyjny, w sumie nie wiem dlaczego, ale bardziej skłaniałbym się ku niemu. A ta Stara Cegła faktycznie wygląda bardzo stylowo i inaczej.
  9. olivier

    Obrazy.

    Może pytanie nie związane mocno z tematem, ale odnośnie obrazów. Mam na ścianie kamień Artis. I moje pytanie - czy można na nim powiesić obraz ? Nic się z nim nie stanie ?
  10. Dobra kostka brukowa, którą położyła dobra ekipa przetrwa lata. I ostre zimy i gorące lata. Warto ją też od razu zaimpregnować. Moja kostka ma już 4 lata i nic się z nią nie dzieje złego. Nawet nie pojawiły się żadne wykwity.
  11. Philips zawsze robił bardzo dobre telewizory. Nawet teraz pod flagą TP Vision. Poza tym bardzo dobrze prezentuje się tan ambilight.
  12. Dobre podsumowanie bajbaga. Dla mnie w łazience muszą być kolory. Sama biel kojarzy mi się ze szpitalem. Walnij sobie coś takiego: , a sąsiedzi i rodzinka będą zazdrościć ;)
  13. Jak chcesz fajnie połączyć kuchnię z salonem to czerwona cegła faktycznie będzie okej. Ale raczej proponuję do tego zakupić taki kamień dekoracyjny niż pruć ściany i szukać cegieł. W dodatku możesz dodać fajne kolory na ściany i efekt powinien być okej. Tylko wynajmij do tego ekipę, bo samemu można zepsuć efekt finalny. tutaj masz przykłady jak taka stara cegła wygląda: Pozdrawiam !
  14. Ja ją mam u siebie i muszę przyznać, że bardzo ułatwia sprzątanie samej łazienki. U mnie nic się nie ściera, a mam ją od lutego, poza tym jest gwarancja na tą powłokę.
  15. Zdecydowanie lepiej na przedmieściach. Sam mieszkam w centrum Warszawy już prawie 20 lat i z narzeczoną zastanawiamy się gdzie wyjechać i się przeprowadzić poza miasto. Tym bardziej, ze w dużych metropoliach nie ma problemów z dojazdami. Domek z ogródkiem to zdecydowanie lepszy pomysł, niż m-2 w wieżowcu
×
×
  • Utwórz nowe...