Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Hurtownia budowlana: Skład budowlany Marcin Kowalczyk

Recommended Posts

Gość mario
Dzień dobry!Interesuje mnie cennik nie tam ile się powie do kogo się pójdzie z właścicieli to inna cena. Pozdrawiam.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Widzę, że zaszalałeś z łososiem Wrzucę danie w 20 minut. Tak proste, że aż chamskie ... tak pomyślałam, kiedy odkryłam. Zrobiłam, i stwierdziłam, że jest tak proste, że aż chamskie ... ale jakie dobre !!!! Mało dietetyczne, ale raz za ruski rok przejdzie   Gotuję ryż (3 woreczki) w osolonej wodzie. W międzyczasie na patelni na łyżce margaryny Palmy (koniecznie tej) podsmażam 300 g. boczku wędzonego, albo jakiegoś innego, który akurat napatoczył się w sklepie. Do podsmażonego boczku dodaję ugotowany ryż wysypany na patelnię z woreczków. Dodaję kolejną łyżkę margaryny, mieszam, podsmażam chwile i dodaję jedną puszkę groszku konserwowego. Mieszam, porządnie pieprzę, dosalam do smaku w razie potrzeby, jak mam ochotę, dodaję trochę maggi. Tadaaaaaam .... nie oceniajcie .... spróbujcie najpierw 
    • Dzisiaj takie coś oglądałem.... sufity przęsłowe. Może to u mnie by się spisało. Gość mówi o max rozpiętości chyba 6.2m, w zeszytach Knaufa pisze 5m, a u mnie jest 6.5m... ale myślę, że to nie problem.       Tylko nie wiem jak to by z łączeniem profili było. Jak dosztukuje 2.5m to chyba na sztywności straci i cały sens tego przęsła pójdzie w p.zdu
    • Dziękuję bardzo za informacje 
    • Gość Kondziu
      bardzo fajny artykuł i filmik też mi się podoba. Malowałem meble ogrodowe vidaronem i jestem bardzo zadowolony z efektu. Fajnie podkreśla piękno drewna
    • 1. idziesz do przyuczenia do jakiegoś majstra który się tym zajmuje (przeglądasz oferty, dzwonisz i pytasz czy nie potrzebują ucznia). lub 2. idziesz na kurs czeladniczy instalatora (zajrzyj do izby rzemieślniczej w twojej okolicy, do centrum kształcenia ustawicznego)
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...