Skocz do zawartości

Historia edycji

Czapi

Czapi

Dnia ‎10‎.‎11‎.‎2018 o 21:51, ravhtc napisał:

Koniecznie na kawę ziarnistą.

Używana Jura i będziesz zadowolony przez lata.
Ja kupiłem model F50 Classic II gen. za 1400zl tj. ok. 1/3 ceny nowej.
Z tym, że ważne od kogo się kupi.
U mnie w mieście jest gość który poddaje gruntownemu serwisowi i regeneracji ekspresy używane z niskim przebiegiem kaw.
Po zakupie u niego odwiedziłem autoryzowany serwis Jury aby go rozkręcili i sprawdzili czy warto kupić. Zrobili tak i stwierdzili, że wygląda w środku jak nowy.
Ostatnio kupiłem kolejny u niego ekspres ale dla mamy i nieco tańszy, ale także kawę parzy wyśmienitą.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Odgrzewam kawę(oj, temat!).

Mam okazje kupić używany ekspres Jura Impressa C9 za około 700zł.Czy to dobra cena?Mamy obecnie taki ekspres w pracy i robi pyszną kawę, podgrzewa i spienia mleko prosto z kartonu (dobra opcja bo grzeje też bez spieniania).Robię sobie podwójne(nawet czasem potrójne cappuccino) z czego tylko jedno spieniam-mieści się wtedy w dużym kubku. Obsługę i konserwację już mam opanowaną. Wszystko pięknie tylko grat jest spory. Kawę pijam w domu tylko w weekendy.. Wypróbowałam różne metody parzenia kawy (kawiarki, przelewowe,kapsułki) i ta z Jury jest najlepsza....Tylko nie bardzo pasuje mi ta machina do kuchni.Szukałam mniejszych ekspresów z funkcja podgrzewania mleka bez spieniania(z tego co wiem to gorąca para podgrzewa ale jednocześnie pieni mleko w większości ekspresów)….Znacie jakiś ekspres z młynkiem i przepływowym podgrzewaniem mleka o "kompaktowych" wymiarach?No i w cenie do 1500zł?Widze dobre opinie o NiVONA 758,ale to już tysiak więcej....

Czapi

Czapi

Dnia ‎10‎.‎11‎.‎2018 o 21:51, ravhtc napisał:

Koniecznie na kawę ziarnistą.

Używana Jura i będziesz zadowolony przez lata.
Ja kupiłem model F50 Classic II gen. za 1400zl tj. ok. 1/3 ceny nowej.
Z tym, że ważne od kogo się kupi.
U mnie w mieście jest gość który poddaje gruntownemu serwisowi i regeneracji ekspresy używane z niskim przebiegiem kaw.
Po zakupie u niego odwiedziłem autoryzowany serwis Jury aby go rozkręcili i sprawdzili czy warto kupić. Zrobili tak i stwierdzili, że wygląda w środku jak nowy.
Ostatnio kupiłem kolejny u niego ekspres ale dla mamy i nieco tańszy, ale także kawę parzy wyśmienitą.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Odgrzewam kawę(oj, temat!).

Mam okazje kupić używany ekspres Jura Impressa C9 za około 700zł.Czy to dobra cena?Mamy obecnie taki ekspres w pracy i robi pyszną kawę, podgrzewa i spienia mleko prosto z kartonu (dobra opcja bo grzeje też bez spieniania).Robię sobie podwójne(nawet czasem potrójne cappuccino) z czego tylko jedno spieniam-mieści się wtedy w dużym kubku. Obsługę i konserwację już mam opanowaną. Wszystko pięknie tylko grat jest spory. Kawę pijam w domu tylko w weekendy.. Wypróbowałam różne metody parzenia kawy (kawiarki, przelewowe,kapsułki) i ta z Jury jest najlepsza....Tylko nie bardzo pasuje mi ta machina do kuchni.Szukałam mniejszych ekspresów z funkcja podgrzewania mleka bez spieniania(z tego co wiem to gorąca para podgrzewa ale jednocześnie pieni mleko w większości ekspresów)….Znacie jakiś ekspres z młynkiem i przepływowym podgrzewaniem mleka o "kompaktowych" wymiarach?

×
×
  • Utwórz nowe...