Skocz do zawartości

Mazowieckie. Certyfikaty, audyty energetyczne i nie tylko...


Recommended Posts

Cytat

A może napisz coś więcej? Albo podaj chociaż stronę www



Witaj,

Gdybym mial strone - pracuje nad nia - napewno nie zapomnialbym o niej. icon_smile.gif Skonczylem architekture w Niemczech i tam przepracowalem - po dyplomie - ponad 5 lat przy róznych obiektach. Posiadam uprawnienia polskie i - gdyby
byla taka potrzeba - niemieckie bez ograniczen. Wrócilem w pazdzierniku´08 majac zapewniona prace u duzego developera. W lutym przycisnol dewelopera kryzys i w piatek sie dowiedzialem ze w poniedzialek moge sobie poszukac innego zajecia.

Zalozylem dzialalnosc, biuro mam w Warszawie. Oczywiscie biuro to tylko ja. Oferuje planowanie przebudów, projekty domków jednorodzinnych, blizniaków, budynków urzytecznosci publicznej, swiadectwa i autyty energetyczne..... Co tutaj duzo pisac, oferuje wszystko z zakresu architektury oraz architektury wnetrz. Moze nie chcialbym projektowac mebli,
bo nie znam na stronie technicznej.

To tak po krótce. Jesli jestes zainteresowany wspólpraca, lub masz zlecenie do wykonania jestem otwarty na propozycje.

Pozdrawiam
Rafal

PS Chcesz cos mojego zobaczyc, to na prywatny prosze. Bralem udzial przy róznorodnych projektach. Mój styl rózni sie troche od 80% tego co widac w Polsce. Potrafie byc jednak - zgrzytajac zebami - dopasowac. Zartuje icon_smile.gif



Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...