Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Oknovid


Recommended Posts

Napisano
Ostrzegam wszystkich przed tymi oknami. Firma niepoważna. Okna wstawiane w sumie 3 razy z poprawkami. Z chwilą zapłaty za okna firma nie reaguje na moje reklamacje zarówno pisemnie jak i telefoniczne. Trwa to już 7 miesięcy. Pozostaje mi tylko postępowanie sądowe. Jakby co szczegóły michu1975@poczta.fm
  • 2 miesiące temu...
Napisano
Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale... ja ich oceniam na 3+ w dawnej pięciostopniowej skali. Mogliby się trochę bardziej starać o klientów.
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Gość welniak
Napisano
Fatalna obsługa klienta, okna się gną, wieje bokami, nikt nie przyjeżdża na oględziny gwarancyjne. Ogólnie tragedia
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Gość jakob
Napisano
Przestrzegam przed tą firmą.Okna są fatalne. Strasznie nieszczelne. Nie kupujcie. Szkoda pięniedzy na te okna.
Napisano
Cytat

Przestrzegam przed tą firmą.Okna są fatalne. Strasznie nieszczelne. Nie kupujcie. Szkoda pięniedzy na te okna.


Odnoszę wrażenie, że to jakaś prywatna wojna icon_sad.gif
Napisano
A ja mam okna tej firmy w całym domu i nie narzekam!
Gość Adret
Napisano
Oknovid to dobra firma! Jestem zadowolony z jej okien!
Napisano
Dobre okna! W terminie! Fachowa ekipa montująca!
  • 1 miesiąc temu...
Gość Kubełko Roman
Napisano
Serwis na Łódź, poniżej krytyki. Są mili jak kupujesz u nich okna. Jak przychodzi do naprawy wad, to mają nas gdzieś. Pęknięta szyba groziła zdrowiu i życiu mojego malutkiego dziecka. Mimo to firma a raczej serwis na Łódź, olał sprawę, choć zobowiązał się dokonać naprawy w ciągu dwóch tygodni i pobrał zaliczkę. Mimo moich interwencji telefonicznych, nikt się nie pojawił przez pół roku, za każdym razem obiecywali, że będą na 120%, olewają klienta z góry na dół, ODRADZAM.
Napisano
Cytat

Serwis na Łódź, poniżej krytyki. Są mili jak kupujesz u nich okna. Jak przychodzi do naprawy wad, to mają nas gdzieś. Pęknięta szyba groziła zdrowiu i życiu mojego malutkiego dziecka. Mimo to firma a raczej serwis na Łódź, olał sprawę, choć zobowiązał się dokonać naprawy w ciągu dwóch tygodni i pobrał zaliczkę. Mimo moich interwencji telefonicznych, nikt się nie pojawił przez pół roku, za każdym razem obiecywali, że będą na 120%, olewają klienta z góry na dół, ODRADZAM.


Uważam, że w takich przypadkach należy dzwonić prosto do centrali firmy!
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Gość kleptu
Napisano
Bardzo dobrze wykończyli ścianę po zamontowaniu okna! Znacznie lepiej niż inna firma, która montowała mi okna w drugiej części domu!
Napisano
Okna może i dobre, ale obsługa poniżej wszelkiej krytyki. Moją reklamację rozpatrują piąty rok. Osoby zajmujące się w Oknovidzie reklamacjami zmieniają się, jak w kalejdoskopie. Kontakt niesamowicie utrudniony. Bedę musiała chyba rozpocząć bardziej radykalne działania, tzn. sąd konsumentów, prasa itd.
Gość mmnnoo
Napisano
Ale ten OKNOVID budzi emocje... Niesamowite. Okna jak okna. Teściowie mają i są zadowoleni!
Gość Goliba
Napisano
W całym domu mam Oknovid. Od 5 lat! Wszystko jest OK!
Gość Hitman
Napisano
O czym ta dyskusja? Ojna jak okna. Normalne! Obsługa też normalna!
Napisano
Obsługa na pewno nie jest normalna. Z osobą odpowiedzialną za załatwianie spraw reklamacyjnych próbuję skontaktować się telefonicznie od kilku tygodni !!! Normalna kpina ! Zresztą tam osoby od tych spraw zmianiają się, jak w kalejdoskopie. Z moich okien w okresie zimowym cieknie woda (i nie jest to roszenie). Codziennie rano muszę zbierać z parapetu litry wody. Nie mogę nawet opuszczać materiałowych roletek, bo są już całe zagrzybione. Tej zimy od wewnątrz na ramie zrobił się lód. Była sprawdzana temperatura w mieszkaniu i poziom wilgotności i wszystko jest ok. Będę z tą firmą rozmawiać już tylko przez pełnomocnika.
Napisano
Masakra jakaś! Koszmar! A obsługa nie jest normalna, bo może jest nienormalna (w sensie kopnięta)!!!
  • 6 miesiące temu...
Napisano
cześć ALA ! mógłbym dowiedzieć się jak potoczyły się losy Twojej reklamacji ? jestem w podobnej sytuacji ! chce sprawę oddać do sadu ! nie wiem jak się za to zabrać ?
  • 11 miesiące temu...
Napisano
kupiliśmy rok temu u nich okna. jak do tej pory 100% zadowolenia.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • No wyszło petarda i nic się z tym nie dzieje. 
    • Oto instrukcja krok po kroku, jak skutecznie odszarzyć i odnowić taras drewniany za pomocą Osmo -Gel 6609:     Krok 1: Przygotowanie tarasu Usuń meble ogrodowe i inne przedmioty z tarasu. Zamiataj taras, aby usunąć luźny brud, liście i inne zanieczyszczenia. Dokładnie zwilż powierzchnię wodą – to pomoże żelowi równomiernie wniknąć w drewno. Zabezpiecz metalowe elementy i rośliny – przykryj je np. folią, aby uniknąć uszkodzeń przez preparat. Krok 2: Aplikacja Osmo żel do odszarzania ;6609 Dokładnie wymieszaj preparat przed użyciem. Nałóż żel obficie pędzlem lub szczotką wzdłuż słojów drewna. Żel ma konsystencję zapobiegającą ściekaniu, więc nadaje się również na powierzchnie pionowe. Pozostaw żel na około 20 minut, nie dopuszczając do jego wyschnięcia. W razie potrzeby możesz lekko zwilżyć powierzchnię wodą w trakcie działania. Krok 3: Czyszczenie powierzchni Po upływie 20 minut, wyszoruj powierzchnię szczotką tarasową (np. Osmo szczotka do tarasów) zgodnie z kierunkiem słojów drewna. Dokładnie spłucz wodą, najlepiej z użyciem węża ogrodowego lub myjki niskociśnieniowej. Pozostaw drewno do całkowitego wyschnięcia – minimum 24–48 godzin. Krok 4: Ochrona drewna po odszarzeniu Po wyschnięciu drewna, zabezpiecz taras odpowiednim olejem do drewna Osmo, np.: Osmo Tarasowy Olej Ochronny (dla naturalnego wyglądu) Osmo Olej do tarasów z pigmentem (jeśli chcesz odświeżyć kolor) Aplikuj olej cienką warstwą pędzlem lub aplikatorem do oleju, zgodnie z instrukcją producenta. Wskazówki dodatkowe: Pracuj w pochmurny, ale suchy dzień – nie stosuj środka w pełnym słońcu ani przed deszczem. Nie rozcieńczaj żelu – produkt jest gotowy do użycia. Wydajność: ok. 10 m² z 1 litra przy jednej aplikacji (w zależności od stopnia poszarzenia). Chcesz, żebym przygotował z tego wersję do druku lub do umieszczenia na stronie/sklepie?
    • Ostatnio wchodzę na poddaszę pod wieczór, a nagle się zachmurzyło, drzwi na przestrzał otwarte. Ubieram podkoszulek i nie wiem o co chodzi, bo podkoszulek mokry. Patrzę na higrometr, a tu 89%. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    • Dobrze, ze się w końcu dowiedziałeś. Przecież mrówki mają "mszycowe" farmy (albo fermy) i nie dadzą ich tknąć, bo mają darmową spadź, żarelko do oporu. Ja od dawna kleję lepem pnie wszystkich drzew i co się tylko da. To taka taśma, dwustronnie klejona. Jedna strona klei do drzewa (korę pnia trzeba w tym miejscu delikatnie zrównać, żeby szparami nie przechodziły pod spodem) i dookoła pociągnąć pasek, taki na 5 centymetrów. A wtedy warstwy wierzchniej żadna mrówka nie przejdzie. I po zawodach. Na rok jest spokój.     Nie skłaniaj się. Mnie schły gałązki wiśnio-czereśni. Wyszukałem gdzieś, ze to szkodnik, którego larwy żyją pod warstwą kory i stamtąd szkodzą. I ze walka z nimi jest bardzo trudna. Wiec drzewka poszły pod siekierę i mam spokój. U Ciebie też może być coś, co mieszka w ukryciu.  
    • Są układy do sterowania żyrandolem na dwóch przewodach + PE oddzielny (nawet w sklepie AVT są), więc nie ma problemu. 
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...