Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
JustynaM

szukam wykonawcy warm-maz

Recommended Posts

Witam,

Poszukuję ekipy budowlanej od podstaw do stanu z pokryciem dachu, chcę zacząć w czerwcu. Zainteresowanych proszę o pozostawienie kontaktu. Rekomendacje mile widziane.

Pozdrawiam

Cytat

Witam,

Poszukuję ekipy budowlanej od podstaw do stanu z pokryciem dachu, chcę zacząć w czerwcu. Zainteresowanych proszę o pozostawienie kontaktu. Rekomendacje mile widziane.

Pozdrawiam

zobacz tu: Adam Penger z Jonkowa tel. 606-192-639 (firma ma nawet stronę internetową ale nie pamiętam linku)

obserwuję z ciekawością Wasze tematy na forum: OLSZTYN! ŁĄCZCIE SIĘ! icon_wink.gif
chcę budować w Nikielkowie - załatwiam pozwolenie w Starostwie

Pozdrawiam wiosennie

Cytat

zobacz tu: Adam Penger z Jonkowa tel. 606-192-639 (firma ma nawet stronę internetową ale nie pamiętam linku)

obserwuję z ciekawością Wasze tematy na forum: OLSZTYN! ŁĄCZCIE SIĘ! icon_wink.gif
chcę budować w Nikielkowie - załatwiam pozwolenie w Starostwie

Pozdrawiam wiosennie

Hej,

Dzięki za namiar, na pewno sprawdzę. Powodzenia z formalnościami, aczkolwiek ja tego tak nie odczułam, bo nie musiałam biegać po starostwach. Polecam pracownię PROKOM na Wojska Polskiego do adaptacji projektu, właśnie oni załatwili też sprawy w starostwie.

Pozdrawiam i zapraszamy na forum olsztyńskie:)

Cytat

Hej,

Dzięki za namiar, na pewno sprawdzę. Powodzenia z formalnościami, aczkolwiek ja tego tak nie odczułam, bo nie musiałam biegać po starostwach. Polecam pracownię PROKOM na Wojska Polskiego do adaptacji projektu, właśnie oni załatwili też sprawy w starostwie.

Pozdrawiam i zapraszamy na forum olsztyńskie:)

"papierki" kończy już biuro architektoniczne - po niedzieli niosą do Starostwa.
Forum przeglądam z nieukrywaną ciekawością, gdyż poruszacie tam tematy obecnie mnie mocno interesujące.

PS. Marlon to nasz pies.
Pozdrawiam pięknie

Witam

Specjalizujemy sie w wykonywaniu instalacji c.o, c.w.u , kanalizacji itd Czyli wszystko co jest związane z hydraulika... Jeżeli bedzie Pan/Pani poszukiwać wykonawcy prosimy o kontakt : 609947346

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...