Skocz do zawartości

Historia edycji

retrofood

retrofood

Dnia 28.02.2018 o 06:46, Gość piotr kowalik napisał:

  Poza tym beton to materiał naturalnie porowaty, więc przy założeniu, że powłoki nie wytrzymają tak długo, jak deklaruje producent - będą zarastały roślinnością. 

Najwyraźniej brakuje Ci wiedzy o betonie i różnych technologiach z nim związanych. Jako uzupełnienie wiedzy polecam wyprawę do Lwowa na Cmentarz Łyczakowski. Pooglądaj sobie nagrobki z II połowy XIX wieku i zastanów się dlaczego większość napisów w nich wytłoczonych jest wciąż doskonale widoczna. A litery wyglądają jak nowe.

Aha, w mokrej dachówce, nowo wyprodukowanej chałupniczo 40 lat temu przeze mnie i mojego szwagra można się było przeglądać, tak gładką miała powierzchnię. Trwałość bez żadnego malowania i żadnej farby taka jak i blachy.

retrofood

retrofood

Dnia 28.02.2018 o 06:46, Gość piotr kowalik napisał:

  Poza tym beton to materiał naturalnie porowaty, więc przy założeniu, że powłoki nie wytrzymają tak długo, jak deklaruje producent - będą zarastały roślinnością. 

Najwyraźniej brakuje Ci wiedzy o betonie i różnych technologiach z nim związanych. Jako uzupełnienie wiedzy polecam wyprawę do Lwowa na Cmentarz Łyczakowski. Pooglądaj sobie nagrobki z II połowy XIX wieku i zastanów się dlaczego większość napisów w nich wytłoczonych jest wciąż doskonale widoczna. 

Aha, w mokrej dachówce, nowo wyprodukowanej chałupniczo 40 lat temu przeze mnie i mojego szwagra można się było przeglądać, tak gładką miała powierzchnię. Trwałość bez żadnego malowania i żadnej farby taka jak i blachy.

×
×
  • Utwórz nowe...