Skocz do zawartości

Urzędowski poszerza gamę oferowanych produktów


Recommended Posts

Niezła nazwa Luxor oby tego kto ją kupił niedopadła klątwa Faraona :)lepiej dla firmy byłoby poprawić jakość okien .Jestem ciekawy kto kupi podłogę drewnianą od firmy okiennej gdzie magazyny ich dystrybutorów niesą przystosowane do przechowywania podług.Podłogi składuje się w odpowiedniej temperaturze i wilgotności.Jestem też ciekawy jak będą polożone te podłogi i przez kogo ?Bo osobiście niechciałbym aby mi je kładli montażysi okien.
Odnośnie bramy to istnieją bramy drewniane segmentowe i niebo lepsze od bram uchylnych które mają same wady ,produkowane przez bardziej doświadczone firmy .Osobiście wątpię aby ktoś rozsądny zaryzykował jako jeden z pierwszych zakupu tych nowości .
Link do komentarza
  • 11 miesiące temu...
co do firmy urzędowski....
więc szukaliśmy okien i odwiedziliśmy wtedy 3 firmy. DAKO, Urzędowski i OKNO PLUS
W Dako byla mila i kompetentna obsługa (brawo!), wycenę stolarki dostalam na poczekaniu (za 15-20 minut), pan fachowo i grzecznie odpowiadal na moje pytania, ceny mają dobre (chyba byli z tych trzech firm najtańsi)
My w końcu wzięliśmy OKNO PLUS bo u nas jakoś ma lepsza opinie, trudno mi porównac, w kazdym razie obsługa równie dobra, spore możliwości negocjacji, większy wybór, ceny minimalnie wyższe ale po negocjacjach praktycznie to samo- wiele elementów za które w dako sie doplacało tu było jakby w standardzie. Póki co jesteśmy bardzo z okien zadowoleni.
Wycene też na poczekaniu.
No i urzędowski. Najdroższa zdecydowanie z tych trzech firm. Malutkie ciasne biuro bardzo byle jakie. Pani wzieła ode mnie schemat stolarki skserowała i obiecała wycenę na za dwa dni czy coś (?!). Po moich kilku telefonach może po tygodniu ją dostałam a w miedzy czasie ta kartka się zgubiła i druga pani zupełnie nie wiedziala o co chodzi icon_evil.gif icon_mad.gif Fatalna obsługa. U mnie zasadniczo dyskwalifikacja na tym etapie. Ceny najwyższe.
Mają ładne wzory drzwi ale nieproporcjonalnie wysokie ceny. Dobry stolarz zrobi takie drzwi za połowe tych pieniędzy. Jak dla mnie minus. Nawet jesli mają dobrą jakośc ja bym u nich nie kupila.
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...
Witam

na przykładzie mojego rozeznania na dol.śląsku okna różnych firm dzieli nie wielka przepaśc cenowa między tymi firmami i nie jest większa niż 25% a jest spora różnica w jakości okien szczególnie okna urzędowskiego które są przeważnie montowane w domuch budowanych na wiele pokoleń. Okna są bardzo dobre i niezawodne. Moja opinia jest opinią wielu ludzi i firm u kórych pracowałem na budowie. Oczywiście zdażają się opóźnienia i usterki jednak większą część ich jest nie dopilnowanie przez samych konsumentów.
pozdwaiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Przypominam, że właśnie chodzi o naprawę i wyrównanie powierzchni.      No właśnie. Kostka. Policz brutto, nie netto. Dostawa trzy razy tyle co towar. A pod kostkę też trzeba kleje i zaprawy.     Policzono. Dwa razy więcej kasy. Co najmniej.    
    • Kombinujesz jak Kopcia koń pod górkę Chcesz, abyśmy upewnili Cię w tym co i tak masz już niemal postanowione...   A tu dochodzi i kasa - no chyba, że to Ty zgarnąłeś ostatnią kumulację z Jackpota...   Zrób tak jak ja radzę, a będziesz zadowolony   1 m2 Twojego wynalazku to ponad 125 zł,    A kostka betonowa:       Do tego 2 obrzeża       I taczka suchego betonu...   Pod furtkami rzucisz na chudy beton - ewentualnie podocinasz do słupków - po 4 płyty,.. (nawet jak popękają, to i tak wiatr ich nie wywieje)     Bez kupy roboty i kasy na wyrównywanie podłoża... To Twoje wytrzymało tyle lat - wytrzyma i kostkę...     A poza tym - sam porównaj swój pierwszy post (chodzi o zawarte w nim informacje o "lokalizacji" problemu), w którym apelujesz o pomoc:     a postem #29, w którym nieco inaczej i szerzej opisałeś problem...   A my już po pierwszym dywagujemy,,, Kumasz o co mi chodzi?   Rób jak uważasz - Twoja decyzja, Twoje małpy w Twoim cyrku...    
    • Jak posadzisz rośliny błotne to tej wody może być 5 cm nad poziomem gruntu. Ale sam piach spowoduje, ze rośliny nie będą rosły, bo skąd miałyby czerpać substancje odżywcze? Chyba, ze robiłbyś torfowisko wysokie z rosiczka
    • Jedna płytka ma co najmniej 50 punktów podparcia, bo zaczepy są wydłużone na dół i krawędzie na nich się opierają, aby boki się nie uginały.
    • Nie macie racji bo nie znacie budowy tej płytki. Ona pod spodem ma kratownicę, w narożnikach której znajdują się nie punkty, tylko takie wysunięte rurki i to na nich wspiera się cała płytka. Tych rurek jest ponad 30. Cała płytka jest więc uniesiona 4 mm nad powierzchnią podłoża i pod spodem swobodnie przepływa powietrze, Poza tym, boki płytek nie przylegają do siebie, oddzielone są tymi zaczepami, którymi się je łączy. Właśnie dlatego nie chciałem deski kompozytowej, bo deska ma płaszczyzny, wprawdzie rowkowane, to jednak. Te "rurki", czyli takie słupki mają 8 mm średnicy każda i to jest cała powierzchnia do której może nie być dostępu powietrza. Może, a nie musi, bo przecież beton nie jest super szczelny, z czasem i spod nich wilgoć wywieje.   Dla mnie, po przemyśleniach, najważniejszą rzeczą jest wytrzymałość dodanej warstwy naprawczej na betonie, bo właśnie krawędzie tych rurek - słupków będą przy nacisku atakowały tę powierzchnię. Płytki nie mocowane, mogą się minimalnie przemieszczać, więc ścinanie na krawędziach może być duże I tego sie obawiam, nie wilgoci.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...