Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Omega Plus


Recommended Posts

Gość Dariusz. K.
jestem zadowolony z usług jakie oferuje firma omega plus. posiada bogatą ofertę dobrych jakościowo produktów, obsługa jest kompetentna i fachowa służy poradą oraz cierpliwością. z dostawą nie miałem kłopotów.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok temu...
firma zdecydowanie warta polecenia i przejechania więcej tych kilku kilometrów. Obsługa na wysokim poziomie zarówno na dziale sprzedaży jak i z wydaniem towaru na magazynie. Jeżeli chodzi o dostawy odbywają się wręcz błyskawicznie i zawsze można liczyć na pomoc ze strony kierowcy.
Link do komentarza
  • 3 lata temu...
  • 2 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Cześć, robię przymiarkę do ocieplenia poddasza nieużytkowego, chcę tam zamontować rekuperator. Obejrzałem sobie dzisiaj jak wygląda to poddasze i jedna rzecz mnie martwi. Nie widzę szczeliny dylatacyjnej między deskowaniem a wełną, żadnego sznurkowania czy coś w tym guście. Co prawda nie zauważyłem żeby deski były wilgotne czy zagrzybione, nie ma też żadnego niepokojącego zapachu ale wolałbym nie pruć wszystkiego za jakiś czas tylko dla tego, że wykazałem się ignorancją. Powiedzcie mi co i jak powinienem sprawdzić, żeby móc podejmować dalsze kroki.
    • akbys te fotki zrobił z większym zakresem budynku - trudno z małych fragmentów cos wnioskować Pęknięcia zawsze sa niepokojące - ale nie zawsze rzeczywiście stanowi niebezpieczeństwo   jakiś przekrój by sie przydał - rzuty pozostalych kondygnacji       może tak, może nie  pęknięcia bywaja "przypadkowe i nieistotne" - albo istotne i konstrukcyjne. Te istotne i konstrukcyjne mogą wynikać z błędów projektowych lub wykonawczych - zarówno przy konstrukcji murowej jak i szkieletowej (z filarkami).  
    • Dziękuje za zainteresowanie tematem. Strop mam żelbetowy lany 14cm gruby. Beton b25. W załączniku zaznaczone ściany nośne z suporeksu 24cm szerokość. Ścianka kolankowa 2pustaki + wieniec 24x24 cm .   Styropian na stropie mam eps 100 grafit 0031  swisspor 8+7+8 i na to bym dał te płyty OSB 2x na przekładkę Zda to egzamin zamiast lać cieżką wylewke 6 cm ? Będzie tam rekuperator graciarnia i suszarnia ubrań. Dach nie mam ocieplony ale może w przyszłości jak bede miał fundusze i czas to ocieplę.   Głównie nurtuje mnie czy w budynku takim jak mój mogę wylać na strychu wylewkę 6cm bez obaw (kiedyś zrobić zamieszkałe poddasze ) do tego w zimie śnieg na dachu panele FV lub solary i czy te ściany nośne bez słupów przeniosą te wszystkie obciążenia z nawiązką czy może pojawia sie pękniecia na scianach w skutek przekroczenia obciążeń i wtedy będzie problem.   Po tynkach zauważyłem w każdym narożniku budynku rysy poziome długości 2m od narożnika jakby narożnik budynku lekko siadł a płyta została . Myśle że jakby były słupy to góra z dołem lepiej jest zespojona i takich pęknięć by nie było  W załaczniku pekniecie nad oknem witrynowym w salonie Czy to częsty przypadek ?   Powstały też pękniecia pionowe na naroznikach scian widoczne od zewnątrz ale tylko od strony południowej po drugiej stronie domu brak pionowych rys. Czy to jest spowodowane osiadaniem budynku ? Jakby były słupy żelbetowe łączące fundament z płytą stropowa to bym tego uniknął?    
    • Komentarz dodany przez Retrak: O co chodzi z tą konserwacją? "Konserwacja 200 zł" Umyć by się nikt nie podjął za dwie stówki tych okiennic, co za ściema.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...