Skocz do zawartości

polecenie kierownika budowy


Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Dzięki Daga, Ewcia już mi wysłała. Na FB mnie nie ma, więc mnie tam nie znajdziesz 
    • Powoli przygotowuję się do budowy wymarzonego domu i stoję przed wieloma ważnymi decyzjami. Aby jak najlepiej zaplanować cały proces i upewnić się, że podejmuję właściwe wybory, mam kilka nurtujących mnie pytań. Wasze opinie i doświadczenia będą dla mnie nieocenioną pomocą. Będę wdzięczny/na za Wasze odpowiedzi!   Jakie są Wasze doświadczenia związane z projektowaniem lub budową domu? Jakich usług architektonicznych poszukiwaliście? Co skłoniło Was do poszukiwania usług architektonicznych? Czy korzystaliście z usług projektanta wnętrz? Czy korzystaliście z gotowych projektów, czy może zlecaliście wykonanie indywidualnego projektu domu? Jakie były Wasze doświadczenia z tymi usługami architektonicznymi? Na co zwracacie największą uwagę przy wyborze architekta? Co było największym wyzwaniem w całym procesie? W jaki sposób poszukiwaliście architekta? Co sądzicie o możliwości kontaktu z architektem jedynie zdalnie przez dedykowaną platformę? Co sądzicie o gotowości zapłacenia więcej za usługę architektoniczno-projektową w porównaniu do innych ofert, gdyby dany architekt wyróżniał się na tle innych? Co sądzicie o tym, jak ważne jest, aby projekt został wykonany w duchu ekologii?
    • Czyli w ogóle bez żwiru? Jaka głębokość wtedy, minimalny spadek? Czy będzie przepływ przy rurze drenażowej 100 mm, połączone 3 rury w pewnym momencie?   Z góry dziękuję za odpowiedź 😊 
    • Ok, zrozumiałem że to ma być drenaż opaskowy, jak chodzi o same rynny to ok, tylko w tej sytuacji nie ma tego co kamieniem zasypywać. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    • Zastosuję osadnik rynnowy z kolankiem elastycznym oraz rura PCV 100 mm ok. 1 metr od fundamentów. W ten sposób chcę wypuścić 3 rynny  1 metr od fundamentów połączone rurą drenarską bez otworów pełną z zastosowaniem trójnika uniwersalnego. Potem wraz ze spadkiem działki mogę zastosować rurę drenarską z otworami, nawadnianie.  Może jest to najlepsze rozwiązanie...
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...