Skocz do zawartości

Sprzedam projekt domu-pilnie


Recommended Posts

Napisano
Witam
Tego projektu szukałem z żoną kilka miesięcy.
Obejrzeliśmy praktycznie wszystkie jakie są dostepne w internecie i czasopismach branżowych.
Radość jednak trwała krótko, gdyż musimy projekt sprzedać icon_sad.gif Wiem ,że tracę sporo pieniędzy odsprzedając ten projekt,ale nie mamy wyjścia. Mam nadzieję,że ktoś się ucieszy. Cena 1190 zł

4 egzemplarze projektu + zgoda architekta na ewentualne poszerzenie garażu o 60cm.
+ kosztorys (robocizna + materiały)

A teraz krótko o projekcie:
Powierzchnia zabudowy 123,00 m²
Powierzchnia użytkowa 121.00 m²
Powierzchnia netto 142,10 m²
Kubatura 619,20 m³
Min. szerokość działki 21,50 m
Min. głębokość działki 21,00 m
Kąt nachylenia dachu 40°
Garaż tak
Poddasze użytkowe tak


5 pokoi, kuchnia, łazienka, wc, pom. techniczno - gospodarcze, garaż i stryszek nad garażem. Technologia tradycyjna. Fundamenty betonowe wylewane. Ściany zewnętrzne nadziemia murowane z pustaków ceramicznych z lekkim dociepleniem zewnętrznym. Stropy prefabrykowane TERIVA I. Dach drewniany, krokwiowy - płatwiowy o nachyleniu połaci 40°. Pokrycie - dachówka cementowa. Stolarka typowa, drewniana lub z PCV. Projekt zawiera instalacje wewnętrzne: wod. - kan., c.w., gazową, elektryczną i c.o. wodne pompowe z kotłem na gaz ziemny.

Można projekt obejrzeć także tu http://www.dobreprojekty.pl/projekt_w1612.html

Dom jest bardzo funkcjonalny. Pomieszczenie gospodarcze, przejście do garażu bezpośrednio z domu, pokój na parterze, schowek pod schodami, jasny przestronny salon, a na poddaszu obok łazienki strych/pralnia.
Mam nawet kosztorys wykonany przez firmę budowlaną.
Ekipa budowlana (sprawdzona, nie z przypadku i nie z łapanki) wyceniła mi na rok 2008 robocina+ materiały = 160 tys. zł. Jak na dom 121m2 pow. użytkowej to koszt rewelacyjny. A cena obejmuje postawienie domu łącznie z dachem (bez stolarki okiennej i drzwiowej), do wykończenia.
Gorąco zapraszam do zapoznania się z tym projektem i kupna.

Na wszelkie pytania odpowiem mailowo lub tel. 607 840 885

pozdrawiam

Piotr

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • czesć,, jak rozwiązać opaske wokół rynny jak cegły wystaja na 9-10 cm by  było mostów termicznych?
    • Informacja z programu Mój Prąd z 1 lipca: "Zgodnie z §3 ust. 5 Regulaminu trwającego naboru wniosków o dofinansowanie, z uwagi na znaczne zwiększenie ilości zarejestrowanych wniosków, przewidywany czas oceny zostaje zwiększony do 240 dni roboczych. Przypominamy również, że jest to jedynie przewidywany czas rozpatrzenia wniosku. Błędy we wnioskach wydłużają czas oceny i procedowania wniosków."
    • Czyste Powietrze to nieco inna bajka, faktycznie jeszcze bardziej mroczna, ale o niej przynajmniej mówią. Natomiast o Mój Prąd 6,0 w ogóle nie słychać nigdzie, jakby nagle przestała istnieć. Była tylko informacja w marcu, ze rozpatrywanie przedłużają do czerwca. I zapadła cisza.
    • @retrofood, z tego co można zaobserwować na oficjalnym profilu FB NFOŚiGW https://www.facebook.com/NarodowyFunduszOchronySrodowiskaiGospodarkiWodnej/ to, delikatnie mówiąc, programy z dotacjami nie zbierają pozytywnych opinii. To sygnał, że program wsparcia ma problemy z płynnością działania.    W przyszłym tygodniu opublikujemy artykuł o problemach z programem Czyste Powietrze, za którego organizację, tak jak za program Mój Prąd, odpowiada NFOŚiGW.
    • Witam, mamy projekt kanalizacji, ale jest on dość ubogo przedstawiony i wydaje się, że nieprzemyślany - główna rura idzie pod klatką schodową, pod którą jest schowek, z podłoga obniżoną o jakieś 57cm względem podłogi w domu. Chciałbym zrobić zmianę i prosiłbym o sprawdzenie czy taka zmiana wydaje się poprawna. Kanalizacja według projektu jest to brązowa linia. Moja propozycja to zielona linia (ciemnozielona - Fi160, jasnozielona F110): To jest rzut parteru. Na poddaszu użytkowym mam dwie łazienki znajdujące się nad pionem kanalizacyjnym po lewej stronie (ten oznaczony jako "I"). Nad drugim pionem (oznaczonym jako "II") nie ma nic do przyłączenia, to chyba tylko odpowietrzenie. Pierwsza zmiana, to przeniesienie pionu z kuchni do biura - tak czy inaczej będzie to pod łazienką na poddaszu. Chce tu zastosować rurę niskoszumową Fi160 i odpowiednie mocowania by maksymalnie zredukować możliwość hałasu. Mogę na poddaszu tę rurę przedłużyć do dachu i zrobić tam odpowietrzenie? Druga zmiana to poprowadzenie linii przez małą łazienkę zamiast przez schowek (który jest obniżony o 57cm). Trzecia zmiana to drugi pion. Jeśli to tylko odpowietrzenie (bo na poddaszu nie ma tam żadnych odpływów) to czy jest sens kuć ścianę, jak obok mam komin z wolnym szybem wentylacyjnym w kominie, który tez wystaje 50cm ponad dach? Na kominie nad tym szybem dam daszek i wydaje mi się, że to będzie to samo co idąca tuż obok rura w ścianie. Czwarta zmiana to dodanie odpływu liniowego w garażu. Nie chce by ktoś mi powiedział czy to jest dobrze i brał za to odpowiedzialność. Chce porady i opinii. Jak będę wiedział, czy to ma sens, czy może kompletna katastrofa, to wtedy uderzę do projektanta i z nim będę dalej rozmawiał.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...