Skocz do zawartości

Historia edycji

retrofood

retrofood

Nie no, jeśli są tam suche miejsca to nie ma mowy o wycieku. Ja mam u siebie na wsi bardzo podobnie. Niby wszystko suche, fugi maja odcień jednolity, ale po przetarciu mopem płytki wysychają nierówno.

Według mnie w tych miejscach pod spodem jest wilgoć, która nie ma jak odparować i temperatura tych miejsc jest zawsze niższa niż obok. 

A po wyschnięciu płytek, fugi w niektórych miejscach schną jeszcze dłużej.

Ale da się z tym żyć, przestało mi to przeszkadzać. 

 

retrofood

retrofood

Nie no, jeśli są tam suche miejsca to nie ma mowy o wycieku. Ja mam u siebie na wsi bardzo podobnie. Niby wszystko suche, fugi maja odcień jednolity, ale po przetarciu mopem płytki wysychają nierówno. I zawsze tak samo nierówno. A po wyschnięciu płytek, fugi w niektórych miejscach schną jeszcze dłużej.

ale da się z tym żyć.

2 minuty temu, retrofood napisał:

Nie no, jeśli są tam suche miejsca to nie ma mowy o wycieku. Ja mam u siebie na wsi bardzo podobnie. Niby wszystko suche, fugi maja odcień jednolity, ale po przetarciu mopem płytki wysychają nierówno. I zawsze tak samo nierówno. Według mnie w tych miejscach pod spodem jest wilgoć, która nie ma jak odparować i temperatura tych miejsc jest zawsze niższa niż obok. 

A po wyschnięciu płytek, fugi w niektórych miejscach schną jeszcze dłużej.

Ale da się z tym żyć, przestało mi to przeszkadzać. 

 

 

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...