Skocz do zawartości

Historia edycji

animus

animus

4 godziny temu, Bart77 napisał:

 

Oczekuje odpowiedzi od osoby która ma wiedzę większą niż ja a nie od osoby która nie wie jakie zastosowanie ma filc pod blachą trapezową. 

Będę wdzięczny za odpowiedzi od osób które mają wiedzę w tym temacie. 

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że filc pod blachą nie powoduje zaniku  kondensacj, a tylko ją zmniejsza i utrzymuje wykroplinę wewnątrz filcu, eliminując kapanie.:bezradny:

Po zawilgoceniu filcu, to wentylacja dachu odprowadza wilgoć z  antykondensatu. :blowup:

Filc dodatkowo też wygłusza uderzenia z opadów, czy to deszczu, gradu itd.   

10 minut temu, Bart77 napisał:

A co do istoty sprawy to żadne zdjęcie nie pomoże. Opisałem wszystko na początku i poprosiłem o informację od kogoś kto ZNA temat a nie tylko gdyba i wymyśla jakieś dziwne historie odnośnie filcu. 

To niestety prawda.

animus

animus

4 godziny temu, Bart77 napisał:

 

Oczekuje odpowiedzi od osoby która ma wiedzę większą niż ja a nie od osoby która nie wie jakie zastosowanie ma filc pod blachą trapezową. 

Będę wdzięczny za odpowiedzi od osób które mają wiedzę w tym temacie. 

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że filc pod blachą nie powoduje zaniku  kondensacj, a tylko ją zmniejsza i utrzymuje wykroplinę wewnątrz filcu, eliminując kapanie.:bezradny:

Po zawilgoceniu filcu, to wentylacja dachu odprowadza wilgoć z  antykondensatu. :blowup:

7 minut temu, Bart77 napisał:

A co do istoty sprawy to żadne zdjęcie nie pomoże. Opisałem wszystko na początku i poprosiłem o informację od kogoś kto ZNA temat a nie tylko gdyba i wymyśla jakieś dziwne historie odnośnie filcu. 

To niestety prawda.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...