Skocz do zawartości

Historia edycji

retrofood

retrofood

16 minut temu, Budujemy Dom - porady budowlane i instalacyjne napisał:

Dalej brakuje odpowiedzi na zadane pytanie:

Ja je zadałem jako pacjent wielokrotnie korzystający z zabiegów naświetlania stawów kolanowych lampami z promieniowaniem podczerwonym. Nic mi one (te zabiegi) nie dały. Nawet mój ortopeda się  wtedy zniechęcił i stwierdził, że tylko rżnięcie może mi pomoc.

Obyło się jednak bez rżnięcia. Znaczna poprawa nastąpiła wtedy, kiedy przez pół roku codziennie paliłem ognisko w ogrodzie i wystawiałem kolana w stronę żaru. Ale to było kilka godzin dziennie, a nie minuty.

I to były lepsze zabiegi niż wszelkie lampy, poza tym znacznie przyjemniejsze. Na świeżym powietrzu.

 

Promieniowanie podczerwone wnika w głąb ciała i podgrzewając komórki, pobudza je do aktywności i regeneracji.

retrofood

retrofood

3 minuty temu, Budujemy Dom - porady budowlane i instalacyjne napisał:

Dalej brakuje odpowiedzi na zadane pytanie:

Ja je zadałem jako pacjent wielokrotnie korzystający z zabiegów naświetlania stawów kolanowych lampami z promieniowaniem podczerwonym. Nic mi one (te zabiegi) nie dały. Nawet mój ortopeda się  wtedy zniechęcił i stwierdził, że tylko rżnięcie może mi pomoc.

Obyło się jednak bez rżnięcia. Znaczna poprawa nastąpiła wtedy, kiedy przez pół roku codziennie paliłem ognisko w ogrodzie i wystawiałem kolana w stronę żaru. To były lepsze zabiegi niż wszelkie lampy i znacznie przyjemniejsze. Na świeżym powietrzu.

 

Promieniowanie podczerwone wnika w głąb ciała i podgrzewając komórki, pobudza je do aktywności i regeneracji.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...