Skocz do zawartości

działka w strefie archeologicznej


Recommended Posts

czy ktoś miał podobny przypadek i jak potoczyły się dalsze sprawy?
- kupiłem działkę budowlaną na obszarze strefy stanowisk archeologicznych oznaczonej symbolem W III , jestem świeżym właścicielem i przymierzam się do papierkowej roboty, czy zgoda konserwatora zabytków to tylko formalność, czy droga przez piekło?
- czy wystarczy archeolog i jakie mogą być koszty dodatkowe z tym związane?
może ktoś również kupił działkę w obrębie dobrej szczecińskiej na takim obszarze i ma już doświadczenie z tym tematem?
Link do komentarza
Cytat

czy ktoś miał podobny przypadek i jak potoczyły się dalsze sprawy?
- kupiłem działkę budowlaną na obszarze strefy stanowisk archeologicznych oznaczonej symbolem W III , jestem świeżym właścicielem i przymierzam się do papierkowej roboty, czy zgoda konserwatora zabytków to tylko formalność, czy droga przez piekło?
- czy wystarczy archeolog i jakie mogą być koszty dodatkowe z tym związane?
może ktoś również kupił działkę w obrębie dobrej szczecińskiej na takim obszarze i ma już doświadczenie z tym tematem?


Koleżanka z pacy miała podobną sytuację. Nie wiem jak długą drogę pokonała z papierami ale wiem, że na pewno musiała mieć zgodę wojewódzkiego konserwatora zabytków i chyba jakieś oświadczenie tylko nie wiem od kogo, że przez ileś lat nie natrafiono na tym terenie na wykopaliska. Dzielnie przez to przebrneła i już dawno mieszka w swoim domku. Co Cię nie zabije to Cię wzmocni. icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...