Skocz do zawartości

Historia edycji

jacekkowalski

jacekkowalski

3 godziny temu, podczytywacz napisał:

Jednym z rozwiązań może być położenie nowych kafelków na tych poplamionych, bez kucia... oczywiście jeśli nie powiodą się próby oczyszczania plam... a te - raczej się nie powiodą :bezradny:...

Co to za płytki są? Wygląda to na gres nieszkliwiony...

Mógłbyś napisać dlaczego uważasz że próby oczyszczania plam się nie powiodą? Mam też teorie że gdyby wymyć cały balkon jakoś profesjonalnie to zejdzie ten ciemny osad i kafelki staną sie jaśniejsze i wtedy te odbarwienia będą mniej widoczne. Wiesz, analogicznie jak to jest po czyszczeniu płytek w domach jednorodzinnych na tarasie, w ogródku itp (na YouTube można takie filmiki obejrzeć). Może mógłbyś polecić jakiś detergent na start którego mógłbym spróbować sam, bez angażowania specjalisty?

 

Niestety nie wiem jakie to są płytki. Pewnie jakieś standardowe i tanie, bo to mieszkanie przygotowane przez dewelopera tak jak wszystkie w tej inwestycji.

jacekkowalski

jacekkowalski

3 godziny temu, podczytywacz napisał:

Jednym z rozwiązań może być położenie nowych kafelków na tych poplamionych, bez kucia... oczywiście jeśli nie powiodą się próby oczyszczania plam... a te - raczej się nie powiodą :bezradny:...

Co to za płytki są? Wygląda to na gres nieszkliwiony...

Mógłbyś napisać dlaczego uważasz że próby oczyszczania plam się nie powiodą? Mam też teorie że gdyby wymyć cały balkon jakoś profesjonalnie to zejdzie ten ciemny osad i kafelki staną sie jaśniejsze i wtedy te odbarwienia będą mniej widoczne. Wiesz, analogicznie jak to jest po czyszczeniu płytek w domach jednorodzinnych na tarasie, w ogródku itp (ma YouTube może takie filmiki obejrzeć). Może mógłbyś polecić jakiś detergent na start którego mógłbym spróbować sam, bez angażowania specjalisty?

 

Niestety nie wiem jakie to są płytki. Pewnie jakieś standardowe i tanie, bo to mieszkanie przygotowane przez dewelopera tak jak wszystkie w tej inwestycji.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...