Skocz do zawartości

Historia edycji

animus

animus

 

 

22 godziny temu, daggulka napisał:

Problem mam.

W blokach z wielkiej płyty (instalacja prądowa tylko częściowo wymieniona - gaszenie "pożaru") są okrągłe puszki na ścianie pod sufitem, zaślepione takim małym białym okrągłym plastikowym badziewiem. Teraz mam schowane pod tapetą, ale ma być na całych ścianach goły tynk.

Nie mam pomysłu, jak to "zniknąć" z wzroku, żeby wpisało się w styl loftowy. Czym zaślepić? Zamurowanie puszek nie wchodzi w grę - przy tym stanie instalacji musi być dostęp :icon_rolleyes:

Potrzebujesz:

Tarcza 115 do betonu zielona.

large_condor-tarcza-do-metalu-con-1b-115

 

szlifierka kątowa ze zdemontowaną osłoną 

4e1ed8be426486e157b220df9f90

 

Mocujesz tarczę na szlifierce, zdejmujesz dekielki z puszek pod sufitem, przytrzymujesz na każdej puszce kilka-kilkanaście sekund szlifierkę, aż zrobi się delikatne wgłębienie na dekielek w ścianie, odkurzasz wnętrze puszki, wyłączasz prąd, dokręcasz wszystkie śrubki,  w puszce na kostce elektrycznej Kostka-elektryczna-do-puszki-5-4-0-mm2_%

, zakładasz dekielek, włączasz prąd i możesz już przeszpachlować ścianę wcześniej gruntując ją.  

animus

animus

 

 

21 godzin temu, daggulka napisał:

Problem mam.

W blokach z wielkiej płyty (instalacja prądowa tylko częściowo wymieniona - gaszenie "pożaru") są okrągłe puszki na ścianie pod sufitem, zaślepione takim małym białym okrągłym plastikowym badziewiem. Teraz mam schowane pod tapetą, ale ma być na całych ścianach goły tynk.

Nie mam pomysłu, jak to "zniknąć" z wzroku, żeby wpisało się w styl loftowy. Czym zaślepić? Zamurowanie puszek nie wchodzi w grę - przy tym stanie instalacji musi być dostęp :icon_rolleyes:

Potrzebujesz:

Tarcza 115 do betonu zielona.

large_condor-tarcza-do-metalu-con-1b-115

 

szlifierka kątowa ze zdemontowaną osłoną 

4e1ed8be426486e157b220df9f90

 

Mocujesz tarczę na szlifierce, zdejmujesz dekielki z puszek pod sufitem, przytrzymujesz na każdej puszce kilka-kilkanaście sekund szlifierkę, aż zrobi się delikatne wgłębienie na dekielek w ścianie, odkurzasz wnętrze puszki, wyłączasz prąd, dokręcasz wszystkie śrubki,  w puszce na kostce elektrycznej Kostka-elektryczna-do-puszki-5-4-0-mm2_%, zakładasz dekielek, włączasz prąd i możesz już przeszpachlować ścianę wcześniej gruntując ją.  

animus

animus

 

 

21 godzin temu, daggulka napisał:

Problem mam.

W blokach z wielkiej płyty (instalacja prądowa tylko częściowo wymieniona - gaszenie "pożaru") są okrągłe puszki na ścianie pod sufitem, zaślepione takim małym białym okrągłym plastikowym badziewiem. Teraz mam schowane pod tapetą, ale ma być na całych ścianach goły tynk.

Nie mam pomysłu, jak to "zniknąć" z wzroku, żeby wpisało się w styl loftowy. Czym zaślepić? Zamurowanie puszek nie wchodzi w grę - przy tym stanie instalacji musi być dostęp :icon_rolleyes:

Potrzebujesz:

Tarcza 115 do betonu zielona.

large_condor-tarcza-do-metalu-con-1b-115

 

szlifierka kątowa ze zdemontowaną osłoną 

4e1ed8be426486e157b220df9f90

 

Mocujesz tarczę na szlifierce, zdejmujesz dekielki z puszek pod sufitem, przytrzymujesz na każdej puszce kilka-kilkanaście sekund szlifierkę, aż zrobi się delikatne wgłębienie na dekielek w ścianie, odkurzasz wnętrze puszki, wyłączasz prąd, dokręcasz wszystkie śrubki,  w puszce na kostcw elektrycznej Kostka-elektryczna-do-puszki-5-4-0-mm2_%, zakładasz dekielek, włączasz prąd i możesz już przeszpachlować ścianę wcześniej gruntując ją.  

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...