Skocz do zawartości

Historia edycji

Cinek88

Cinek88

Czyli zostawić pusta przestrzeń za ścianką? boję się, że szum z rur będzie słychać mocniej bo się zrobi pudło głuche. Może wystarczy podwójnie płytami obudować?

 

10 godzin temu, podczytywacz napisał:

Te wieszaki mają trzymać konstrukcję z profili CD, w założeniu oddaloną te 15 cm od ściany...

Na bocznych ścianach daj pionowe profile UD30, do nich poziomo mocuj CD tej przedścianki...

 

Ja osobiście nie robiłbym całej przedścianki, bo szkoda przestrzeni i tego miejsca za nią, gdzie będzie wilgoć i czort wie co jeszcze...

 

A co niby ma się zrobić za ścianką, przecież geberity też się obudowuje, piony też się obudowuje i nic się tam nie robi ;) ścianka będzie zlicowana z geberitem obok, pozatym chce zrobić wnęki na kosmetyki.

Cinek88

Cinek88

Czyli zostawić pusta przestrzeń za ścianką? boję się, że szum z rur będzie słychać mocniej bo się zrobi pudło głuche. 

 

10 godzin temu, podczytywacz napisał:

Te wieszaki mają trzymać konstrukcję z profili CD, w założeniu oddaloną te 15 cm od ściany...

Na bocznych ścianach daj pionowe profile UD30, do nich poziomo mocuj CD tej przedścianki...

 

Ja osobiście nie robiłbym całej przedścianki, bo szkoda przestrzeni i tego miejsca za nią, gdzie będzie wilgoć i czort wie co jeszcze...

 

A co niby ma się zrobić za ścianką, przecież geberity też się obudowuje, piony też się obudowuje i nic się tam nie robi ;) ścianka będzie zlicowana z geberitem obok, pozatym chce zrobić wnęki na kosmetyki.

Cinek88

Cinek88

Czyli zostawić pusta przestrzeń za ścianką? boję się, że szum z rur będzie słychać mocniej bo się zrobi pudło głuche. 

 

10 godzin temu, podczytywacz napisał:

Te wieszaki mają trzymać konstrukcję z profili CD, w założeniu oddaloną te 15 cm od ściany...

Na bocznych ścianach daj pionowe profile UD30, do nich poziomo mocuj CD tej przedścianki...

 

Ja osobiście nie robiłbym całej przedścianki, bo szkoda przestrzeni i tego miejsca za nią, gdzie będzie wilgoć i czort wie co jeszcze...

 

A co niby ma się zrobić za ścianką, przecież geberity też się obudowuje i nic się tam nie robi ;) ścianka będzie zlicowana z geberitem obok, pozatym chce zrobić wnęki na kosmetyki.

Cinek88

Cinek88

Czyli zostawić pusta przestrzeń za ścianką? boję się, że szum z rur będzie słychać mocniej bo się zrobi pudło głuche. 

 

10 godzin temu, podczytywacz napisał:

Te wieszaki mają trzymać konstrukcję z profili CD, w założeniu oddaloną te 15 cm od ściany...

Na bocznych ścianach daj pionowe profile UD30, do nich poziomo mocuj CD tej przedścianki...

 

Ja osobiście nie robiłbym całej przedścianki, bo szkoda przestrzeni i tego miejsca za nią, gdzie będzie wilgoć i czort wie co jeszcze...

 

A co niby ma się zrobić za ścianką, przecież geberity też się obudowuje i nic się tam nie robi ;)

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...