Skocz do zawartości

Historia edycji

daggulka

daggulka

9 minut temu, demo napisał:

@daggulka no kalenicy to raczej nie malował, ani fundamentu, a cokół to nie wiem jaki cokół. O.o

 

Pisałam ogólnie, gdzie mogą się pojawić ;) Nie w jego konkretnym domu :)

 

Cytat

No niby tak, ale myślisz że ktoś budujący z Ytonga będzie go kleił byle czym i byle jak?.

No ludzie nie dawajcie temu piździelcowi podstaw do uzasadniania tych bredni które tu wygłasza.

Zresztą on sam nie przyznaje się do żadnych mostków.

Proszę:

No i to jest chyba jedyne stwierdzenie tego palanta któremu możemy dać wiarę. :icon_mrgreen: ;)

 

 

 

Co Ty mi tu w ogóle imputujesz? Że niby budując dom z Ytonga nie ma żadnych mostków termicznych? Oczywiście, ze są. Choćby tylko przy oknach i drzwiach. Nie da się tego wyeliminować.

W technologii ściany dwuwarstwowej łatwo wszelkie mostki termiczne zakryjesz styropianem i po krzyku. W technologii ściany jednowarstwowej .... po prostu są, choćby za przeproszeniem skały srały.

 

Więc takie brednie, że nie ma można sobie między bajki włożyć, podobnie jak o oddychającej ścianie :)

daggulka

daggulka

3 minuty temu, demo napisał:

@daggulka no kalenicy to raczej nie malował, ani fundamentu, a cokół to nie wiem jaki cokół. O.o

 

Pisałam ogólnie, gdzie mogą się pojawić ;) Nie w jego konkretnym domu :)

 

3 minuty temu, demo napisał:

No niby tak, ale myślisz że ktoś budujący z Ytonga będzie go kleił byle czym i byle jak?.

No ludzie nie dawajcie temu piździelcowi podstaw do uzasadniania tych bredni które tu wygłasza.

Zresztą on sam nie przyznaje się do żadnych mostków.

Proszę:

No i to jest chyba jedyne stwierdzenie tego palanta któremu możemy dać wiarę. :icon_mrgreen: ;)

 

 

 

Co Ty mi tu w ogóle imputujesz? Że niby budując dom z Ytonga nie ma żadnych mostków termicznych? Oczywiście, ze są. Choćby tylko przy oknach i drzwiach. Nie da się tego wyeliminować.

W technologii ściany dwuwarstwowej łatwo je zakryjesz styropianem i po krzyku. W technologii ściany jednowarstwowej .... po prostu są, choćby za przeproszeniem skały srały.

 

Więc takie brednie, że nie ma można sobie między bajki włożyć, podobnie jak o oddychającej ścianie :)

×
×
  • Utwórz nowe...