Skocz do zawartości

Historia edycji

inuyasha

inuyasha

Nie wiem jakie kleje były stosowane w PRL, ale kleiło się chyba nie tylko na wodę z mąką kartoflaną. Być nawet może to nie kwestia tapet, a ścian właśnie - tam gdzie są dziury, gdzie odpadł tynk, pojawił się pył - a tego jak czytam są już różne szkodliwe rodzaje, np. azbestowy. Generalnie w całym mieszkaniu śmierdzi takim surowym murem jak z piwnic.

Przy okazji, czy taki protokół malowania ma w ogóle umocowanie w rzeczywistości? zdjęcie tapet > szlifowanie > mycie >gruntowanie > szpachlowanie > szlifowanie > drugie gruntowanie > malowanie

inuyasha

inuyasha

Nie wiem jakie kleje były stosowane w PRL, ale kleiło się chyba nie tylko na wodę z mąką kartoflaną. Być nawet może to nie kwestia tapet, a ścian właśnie - tam gdzie są dziury, gdzie odpadł tynk, pojawił się pył - a tego jak czytam są już różne szkodliwe rodzaje, np. azbestowy.

Przy okazji, czy taki protokół malowania ma w ogóle umocowanie w rzeczywistości? zdjęcie tapet > szlifowanie > mycie >gruntowanie > szpachlowanie > szlifowanie > drugie gruntowanie > malowanie

inuyasha

inuyasha

Nie wiem jakie kleje były stosowane w PRL, ale kleiło się chyba nie tylko na wodę z moką kartoflaną. Być nawet może to nie kwestia tapet, a ścian właśnie - tam gdzie są dziury, gdzie odpadł tynk, pojawił się pył - a tego jak czytam są już różne szkodliwe rodzaje, np. azbestowy.

Przy okazji, czy taki protokół malowania ma w ogóle umocowanie w rzeczywistości? zdjęcie tapet > szlifowanie > mycie >gruntowanie > szpachlowanie > szlifowanie > drugie gruntowanie > malowanie

×
×
  • Utwórz nowe...