Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Recommended Posts

Potrzebuję blachodachówki w jednym wymiarze. Dach dwuspadowy z jednej strony arkusze o długości 7,2m.

Zależy mi na tym, żeby blacha była w jednym kawałku. Nie chcę mieć modułowej.

Czy można zamówić taką na tą długość?

Na stronie napisaliście, że najdłuższe to bodaj 6,5m które możecie wykonać.

Ale nie chcę mieć łączeń, zależy mi na jednym odcinku.

Link to postu

Dzień dobry,

Pełna oferta blachodachówek ciętych na wymiar =>
https://pruszynski.com.pl/blachodachowki.php

 

Możemy wykonać blachę o długości 7,2 metra, ale trzeba mieć swiadomość, że montaż blach w takiej długości wymaga szczególnej uwagi podczas wciągania jej na dach. Zadanie do musi zostać wykonane w taki sposób, żeby nie wyginać blachy w łuk - może się odkształcić i spowodować, że arkusze nie będą idealnie pasować do siebie. Zalecamy jednak podzielić arkusz na dwie części.

 

_____________________________________________

Blachodachówki cięte na wymiar Blachy Pruszyński

 

blachodachowki_na_wymiar.jpg.bdfe8e1b014bf364c3552d7eb97ab976.jpg

 

 

Link to postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Nie ja w tym jestem stroną kupującą. A idzie dojść jaki strop powinien być? W coś wątpię że projekty z 1978 roku są gdzieś dostępne dla danej nieruchomości.
  • Postępowanie karne nie zostanie rozpoczęte, jeżeli minęło 5 lat od popełnienia samowoli budowlanej.   Natomiast sankcji administracyjnych można spodziewać się zawsze, ponieważ nie przedawnia się złamanie przepisów.   Przeróbki przed 1995 rokiem  można zalegalizować i jednocześnie można je objąć amnestią, należy jednak spełnić dwa podstawowe warunki. Po pierwsze, obiekt musi znajdować się na działce, która posiada status działki budowlanej zgodnie z planami zagospodarowania przestrzennego. Po drugie, samowola nie stanowi żadnego zagrożenia dla bezpieczeństwa ludzi. Nie może również pogarszać warunków zdrowotnych w najbliższym otoczeniu. Możesz kupić i sam się tym zająć, jak ci to przeszkadza, przebrniesz przez papirologię i tyle w temacie. A może szukasz haka na swojego sąsiada? 
  • Profile tnie się na zimno nożycami, żeby nie uszkodzić cynku.   Wtopione opiłki metalu, miska do wymiany. Jeżeli kropki znajdują się na zewnątrz muszli trzeba sprawdzić stan glazury, terakoty, również w nią metal się wtapia. Uszkodzić można również szybę w oknie, jeżeli jest okno, albo lustro, szkło kabiny, itd.  Obciążyć przebierańca "fachofca".  
  • To na pewno nie był fachowiec tylko partacz ostatniego sortu. Niech teraz zapłaci za to co zepsuł, bo wyczyścić się tego nie da.
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...