Skocz do zawartości

Historia edycji

88kameleon

88kameleon

Zrobiłem podłączenie i mam kolejny problem.

Przy włączonym okapie, powietrze odbija się w kominie i powoduje, że nieczystości wlatują przez kratkę wentylacyjną.

Podłączenie zrealizowane jest jak na zdjęciu:

- po lewej kratka wentylacyjna której używam - na dole kratka wentylacyjna, u góry - wlot z okapu

- po prawej widok z boku. Przewód wentylacyjny z okapu nachodzi na górną część kratki (czarna linia pionowa to ściana)

 

Pewnie pasowałoby zrobić wylot z kratki do góry w kominie, ale nie wiem jak to zrobić. Kratka wentylacyjna po stronie wewnętrzenej nie ma żadnej tulei żeby można było coś nałożyć. Jakieś podpowiedzi?

komin.png

88kameleon

88kameleon

Zrobiłem podłączenie i mam kolejny problem.

Przy włączonym okapie, powietrze odbija się w kominie i powoduje, że nieczystości wlatują przez kratkę wentylacyjną.

Podłączenie zrealizowane jest jak na zdjęciu:

- po lewej kratka wentylacyjna której używam - na dole kratka wentylacyjna, u góry - wlot z okapu

- po prawej widok z boku. Przewód wentylacyjny z okapu nachodzi na górną część. 

 

Pewnie pasowałoby zrobić wylot z kratki do góry w kominie, ale nie wiem jak to zrobić. Kratka wentylacyjna po stronie wewnętrzenej nie ma żadnej tulei żeby można było coś nałożyć. Jakieś podpowiedzi?

komin.png

88kameleon

88kameleon

Zrobiłem podłączenie i mam kolejny problem.

Przy włączonym okapie, powietrze odbija się w kominie i powoduje, że nieczystości wlatują przez kratkę wentylacyjną.

Podłączenie zrealizowane jest jak na zdjęciu:

- po lewej kratka wentylacyjna której używam - na dole kratka wentylacyjna, u góry - wlot z okapu

- po prawej widok z boku. Przewód wentylacyjny z okapu nachodzi na górną część. 

 

Pewnie pasowałoby zrobić wylot z kratki do góry w kominie, ale nie wiem jak to zrobić. Kratka wentylacyjna po stronie wewnętrzenej nie ma żadnej tuleji żeby można było coś nałożyć. Jakieś podpowiedzi?

komin.png

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...