Skocz do zawartości

Historia edycji

Skyler

Skyler

Witam, 

W urządzonym po części mieszkaniu mam do przenisienia łącznie 2 gniazdka i jeden włącznik.
Przeniesienie dwóch gniazdek ze środka kuchni na boki w odległości kolo 70 cm każde.

Oraz w innym pomieszczeniu wymontowanie obecnego włącznika oraz zamontowanie go w odległości 10 cm na prawą strone (inny włącznik który zakupiłem).

W koszt zlecenia wchodzi zakup materiałów przez wykonawce: przewody, puszki, zaprawy, pianka montażowa.

Łączny koszt 550zł.
Czy to naprawde tyle wychodzi? Na niektorych stronach widze, ze przeniesienie jednego gniazdka to koszt rzędu 50 zł. 

Skyler

Skyler

Witam, 

W urządzonym po części mieszkaniu mam do przenisienia łącznie 2 gniazdka i jeden włącznik.
Przeniesienie dwóch gniazdek ze środka kuchni na boki w odległości kolo 70 cm każde.

Oraz w innym pomieszczeniu wymontowanie obecnego włącznika oraz zamontowanie go w odległości 10 cm na prawą strone (inny włącznik który zakupiłem).

W koszt zlecenia wchodzi zakup materiałów przez wykonawce: prewody, puszki, zaprawy, pianka montażowa.

Łączny koszt 550zł.
Czy to naprawde tyle wychodzi? Na niektorych stronach widze, ze przeniesienie jednego gniazdka to koszt rzędu 50 zł. 

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...