Skocz do zawartości

Historia edycji

kbhit

kbhit

Ja się spodziewam ze skoro siatka nie wytrzymała to czegokolwiek nie zrobię będzie widać. Tylko jak zrobić tak żeby widać było jak najmniej? Może po prostu faktycznie zaprawa i po prostu będzie mała ryska po jakimś czasie a nie odejdzie cały płat? Ryska na tynku architektonicznym może nie wyglądać tak tragicznie. 
 

Mam akryl putz z włóknem szklanym (ten flex) tylko tam jest więcej niż 0.5 mm po odkryciu. Nie da się tam tego wcisnąć bo jest zbyt płynne jakby. Co zrobić w takim przypadku? Sama masa akryl putz naprawcza? Oba ma lepsza konsystencje. A może zatankować te szczelinę znowu?

nakladac siatki się boje bo stanie się to samo co ostatnio czyli się wybrzuszy pewnie 

 

klej elastyczny rozumiem ze odpada bo się należy obawiać ze pęknięcie wyjdzie gdzieś obok? Skoro klej jest elastyczny to w sumie dlaczego tak się może stać? Na kleju jest napisane ze daje się malować no ale pytanie czy grunt pod tynk tez będzie trzymał. Bo rozumiem ze gładź może się nie trzymać wiec musiałbym uzupełnić do poziomu ściany?

 

dziekuje za odpowiedzi!

kbhit

kbhit

Ja się spodziewam ze skoro siatka nie wytrzymała to czegokolwiek nie zrobię będzie widać. Tylko jak zrobić tak żeby widać było jak najmniej? Może po prostu faktycznie zaprawa i po prostu będzie mała ryska po jakimś czasie a nie odejdzie cały płat? Ryska na tynku architektonicznym może nie wyglądać tak tragicznie. 
 

Mam akryl putz z włóknem szklanym (ten flex) tylko tam jest więcej niż 0.5 mm po odkryciu. Nie da się tam tego wcisnąć bo jest zbyt płynne jakby. Co zrobić w takim przypadku? Sama masa akryl putz naprawcza? Oba ma lepsza konsystencje. A może zatankować te szczelinę znowu?

nakladac siatki się boje bo stanie się to samo co ostatnio czyli się wybrzuszy pewnie 

 

klej elastyczny rozumiem ze odpada bo się należy obawiać ze pęknięcie wyjdzie gdzieś obok? Skoro klej jest elastyczny to w sumie dlaczego tak się może stać?

 

dziekuje za odpowiedzi!

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...