Skocz do zawartości

Dobra pasta do rąk?


FaraiMoyo

Recommended Posts

Zaczynam właśnie remont, będę miał sporo gipsowania, olejowania drewna, malowania ścian itd. Jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony, więc szukam jakiejś dobrej pasty do czyszczenia rąk, żeby nie obudzić się później po czasie, że godzinę myję ręce. Polecicie coś, trochę szukałem ale ile ludzi tyle opinii. Dodam, że takie rzeczy lubią mnie uczulać..

Link do komentarza

Czytałem bardzo dobre opinie o tej paście do rąk: https://sklep.proelite.pl/preparaty-specjalistyczne/mycie-rak/pasta-do-mycia-rak-500ml podobno super stosunek ceny do jakości i nie uczula, ale na wielu innych forach przewija się coś o czeskich pastach do czyszczenia - podobno super, a z kolei mało kto poleca marketówki, co sądzicie? Za dychę warto stestować? Ktoś testował?

Link do komentarza
4 godziny temu, FaraiMoyo napisał:

Bez spiny

Spoko... Kup w pierwszej lepszej drogerii pastę i będziesz zadowolony...

 

Ponad dwadzieścia lat robiłem gruntowne remonty domów i mieszkań, było dużo brudnych robót i ręce mam w porządku...

Ręce myłem zwykłym mydłem, do malowania używałem rękawiczek-"wampirek" (takich z czerwonymi "paluszkami", a przed laty - zwykłych, szmacianych, czasem gumowych, czy lateksowych, do gipsowania w ogóle podchodziłem z gołymi rękami... mydło daje radę...

 

Co innego przy robotach w warsztacie samochodowym, czy u wulkanizatora na przykład... choć jak patrzę - większości rękawice przeszkadzają...

Link do komentarza

Nastraszyli mnie, że te wszystkie oleje do drewna ciężko zmyć i trudno pozbyć się tego zapachu i oleistych śladów, stąd polecali mi profesjonalne pasty itd, dzięki poszukam czegoś, a pastę i tak pewnie jakąś kupię, bo dłubie w samochodzie często i planuje kupić jakiegoś starocia, żeby się odstresować popołudniami i trochę pogrzebać haha :))

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...