Skocz do zawartości

Historia edycji

Piotr Magiera

Piotr Magiera


błedy

Witam, wzoraj wieczorem "polozyłem" ze znajomym wylewke samopoziomujaca... no wlasnie jako doswiadczony budowlaniec zapropinowal zeby polozyć na starej wylewce pape podkleić do wylewki ta pape na zimno i dopiero na to wylać wylewke. Jak powiedzial zrobilismy... zaraz po skonczeniu pracy na wylewce pojawily sie faldy przypominajace faldy na starej ceracie.Twierdził ze to normalne i pod ciezarem sie to samo wyrówna i ze juz tak robil i zeby sie nie przejowac. Niestety do rana na grzbiecie fald poajwily sie piekniecia. Wylewka jest pofaldowana i popekana. Na wylewke mialy pójsc panele ale szkoda mi straconej kasy na ta wylewke i chcialbym ja jakos podratować. Zy da sie to zrobić np miejscowo nadlewajac nowa czy trzeba kuć i robic od nowa?

Piotr Magiera

Piotr Magiera

Witam, wzoraj wieczorem "polozyłem" z teściem wylewke samopoziomujaca... no wlasnie tesc jako doswiadczony jak twierdzi budowlaniec zapropinowal zeby polozyć na starej wylewce pape podkleić do wylewki ta pape na zimno i dopiero na to wylać wylewke. Jak powiedzial zrobilismy... zaraz po skonczeniu pracy na wylewce pojawilysssie faldy przypominajace faldy na starej ceracie. Tesc ztwierdził ze to normalne i pod ciezarem sie to samo wyrówna i ze juz tak robil i zeby sie nie przejowac. Niestety do rana na grzbiecie fald poajwily sie piekniecia. Wylewka jest pofaldowana i popekana. Na wylewke mialy pójsc panele ale szkoda mi straconej kasy na ta wylewke i chcialbym ja jakos podratować. Zy da sie to zrobić np miejscowo nadlewajac nowa czy trzeba kuć i robic od nowa?

×
×
  • Utwórz nowe...