Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Kotły na drewno ATMOS to dbałość o własną kieszeń i środowisko

Recommended Posts

Z szerokiego wachlarza alternatywnych systemów chcielibyśmy zaproponować jedno z rozwiązań zapewniające naszym klientom zarówno bardzo niskie koszty ogrzewania obiektu jak i w dużej mierze obsługę nie wymagającą od domownika wielkich nakładów pracy. Należy również podkreślić, że eksploatacja kotłów zgazujących ATMOS jest ekologiczna. Dzięki swojej konstrukcji, emitują minimalne ilości zanieczyszczeń plasując się w najwyższej 5 klasie czystości spalania.

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/kotly-i-podgrzewacze/a/92037-kotly-na-drewno-atmos-to-dbalosc-o-wlasna-kieszen-i-srodowisko

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• polecam szyby kominkowe z tej firmy www.szybydokominka.pl  wysyłają poniżej 24 h 
    • dobrze Ale mi chodziło o zobrazowanie tych sił prostym kojarzeniem - A przyznasz , że o "sile wyrywającej ze ściany (na kołek mocujący)" nie słyszałeś   
    • tak gwoli ścisłości ciężar to siła, siła na ramieniu to moment możemy mówić o momencie zginającym, skręcającym, a dodatkowo o sile tnącej i sile normalnej (ta trochę inna) w takim elemencie   o ile ja dobrze kojarzę    
    • Jeśli chcesz dać papę, to musisz ją połączyć z izolacją poziomą fundamentow.   Ja bym na twoim miejscu najpierw porządnie przewietrzył piwnicę, zaczyna się wiosna, otwórz okna (załóż siatki, żeby nie weszły myszy) otwórz wentylację wpiwnicy - i wietrz tak z miesiąc dwa.  Wtedy zobaczysz, czy zawilgocenia ustąpią. Jeśli nie ma zacieków - a nie widać na fotkach -  i jest to wilgoć z baku wietrzenia - to powinno się osuszyć.   A potem, jesli nie znajdziesz izolacji poziomej fundamentów do połączenia z izolacjapodłogi w piwnicy - to bym nie dawał ani styropianu, ani papy - tylko zwykła wylewkę betonową. 
    • oczywiście - pisząc o dostosowaniu systemu miałem na mysli podpatrzenie parametrów, wymiarów - a nie konkretne elementy fabryczne. Podobne pospolite będą o wiele tańsza.  I znowu trzeba by zobaczyć, co to za plastik - może można takie podkładki podłożyć między kątownik a ścianę Może twardy XPS, taki pod parking. 3 cm grubości by wystarczyło o wymiarze powiedzmy 2-3 cm większym niż ramię kątownika. To komplikuje trochę robotę niestety. Ja tak osadzalem rolety - na takich dystansach - akurat mam 6 cm XPS, co prawda nie pod parking, ale podłogowy. 2 sztuki mam osadzone bezposrednio na ścianie, potem wpadłem na pomysł dystansu. I następne dwie osadzilem na dystansach. Choć oczywiście bezpośrednie osadzenie naścianie jest pewniejsze.   Z drugiej strony trzeba by przeliczyć, czy te straty od kątowników są rzeczywiście znaczące?. 
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...