Skocz do zawartości

Historia edycji

Saszek57

Saszek57

Witam serdecznie ekspertów, mam dylemat jak zrobić podłogę w małej piwnicy pod altaną ogrodową. Piwnica jest 1,94 m x 1,33 m, 2,6m2 tam jest piasek, altaną była budowana 50 lat temu bez hydroizolacji więc ściany piwnicy stoją na piasku.Jak były opady to ściany były wilgotne,więc pomalowane je wodą szklaną i przestał się sypać z nich beton po dotknięciu ręką.Piwnica była bardzo niska 1,70m więc wybrałem trochę piachu i ma teraz głębokość 2m. Co mam teraz zrobić, mam dużo małych kamieni,czy mogę je wysypać na spód, następnie folię, styropian, wylewkę betonową. Proszę o podpowiedź. W załączniku przesyłam zdjęcia tego obiektu. 

DSC_5078.JPG

DSC_5077.JPG

DSC_5076.JPG

Saszek57

Saszek57

Witam serdecznie ekspertów, mam dylemat jak zrobić podłogę w małej piwnicy pod altaną ogrodową. Piwnica jest 1,94 m x 1,33 m, 2,6m2 tam jest piasek, altaną była budowana 50 lat temu bez hydroizolacji więc ściany piwnicy stoją na piasku. Piwnica była bardzo niska 1,70m więc wybrałem trochę piachu i ma teraz głębokość 2m. Co mam teraz zrobić, mam dużo małych kamieni,czy mogę je wysypać na spód, następnie folię, styropian, wylewkę betonową. Proszę o podpowiedź. W załączniku przesyłam zdjęcia tego obiektu. 

DSC_5078.JPG

DSC_5077.JPG

DSC_5076.JPG

×
×
  • Utwórz nowe...