Skocz do zawartości

Historia edycji

Kar

Kar

56 minut temu, mhtyl napisał:

 

Scalając to w całość logiczne jest dla mnie jako czytającego że działka jeżeli jest w MPZP przeznaczona pod zabudowę a nie budownictwo  jest już odrolniona ale przed uzyskaniem PnB należy ją wyłączyć z spod produkcji rolniczej i leśnej gdy posiada ziemie klasy I-III.

Brawo. Dokładnie tak. 

Wyłączyć (czytaj złożyć wniosek do urzędu) trzeba ją zawsze ale wyłączenie gleb niechronionych to zwykła opinia dwuzdaniowa ze grunty te nie podlegają dzialaniu ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych i grunt te nie wymagają wyłączenia w formie decyzji.

8 minut temu, mhtyl napisał:

 

No, nie ebłem na pysk!!!!!!!!!!!!!!!

To teraz już odrolnienie to  ie to samo co wyłączenie???? Nosz narobiłaś mi wody z mózgu, bylem głupi a teraz jest idiotą.

No a o czym piszemy od początku? Odrolnienie to skrótowa nazwa przeznaczenia gruntu na cele nierolnicze i nieleśne a wyłączenie to wyłączenie gruntów z pod produkcji rolnej.. kurde podawałam ci nawet rozdziały dwa różne w ustawie które to reguluja.. sa dwa rozdziały bo to dwa inne tematy.. dobrze że sam doszedłeś do tych epitetów.

Kar

Kar

46 minut temu, mhtyl napisał:

 

Scalając to w całość logiczne jest dla mnie jako czytającego że działka jeżeli jest w MPZP przeznaczona pod zabudowę a nie budownictwo  jest już odrolniona ale przed uzyskaniem PnB należy ją wyłączyć z spod produkcji rolniczej i leśnej gdy posiada ziemie klasy I-III.

Brawo. Dokładnie tak. 

Wyłączyć (czytaj złożyć wniosek do urzędu) trzeba ją zawsze ale wyłączenie gleb niechronionych to zwykła opinia dwuzdaniowa ze grunty te nie podlegają dzialaniu ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych i grunt te nie wymagają wyłączenia w formie decyzji.

4 minuty temu, mhtyl napisał:

 

No, nie ebłem na pysk!!!!!!!!!!!!!!!

To teraz już odrolnienie to  ie to samo co wyłączenie???? Nosz narobiłaś mi wody z mózgu, bylem głupi a teraz jest idiotą.

No a o czym piszemy od początku? Odrolnienie to skrótowa nazwa przeznaczenia gruntu na cele nierolnicze i nieleśne a wyłączenie to wyłączenie gruntów z pod produkcji rolnej.. kurde podawałam ci nawet rozdziały dwa różne w ustawie które to reguluja.. sa dwa rozdziały bo to dwa inne tematy.. dobrze że sam poszedłeś do tych epitetów.

×
×
  • Utwórz nowe...