Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Recommended Posts

Witam!

Budujesz lub remontujesz dom? Planujesz modernizację ogrzewania i wymianę starego kotła? Nie czekaj na zakończenie kwarantanny i wygaśnięcie epidemii! Z „Bezpieczną Ekipą” Viessmann proces wymiany urządzenia grzewczego przeprowadzisz teraz – profesjonalnie, szybko i bezpiecznie!

Jeśli masz obawy przed zleceniem prac modernizacyjnych w tym wyjątkowym czasie „Bezpieczna Ekipa” Viessmann, powstała, by przeprowadzić Cię przez proces wyboru, wymiany i montażu nowego urządzenia w sposób profesjonalny, szybki i z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. „Bezpieczna Ekipa” to specjalny projekt podjęty w trosce o Klientów oraz wychodzący naprzeciw codzienności z koronawirusem.

Projekt „Bezpieczna Ekipa” ma na celu:

zapewnić komfort obsługi naszym Klientom poprzez przeprowadzenie bezpiecznie przez cały proces od zakupu poprzez montaż aż po serwis
Co to dla Ciebie oznacza?

zredukowanie do niezbędnego minimum kontaktu osobistego przy zakupie i montażu urządzenia w Twoim domu dzięki realizacji większości etapów wyboru i zamówienia systemu grzewczego on-line.
jednocześnie pozwala chronić naszych pracowników i ekipy montażowo-serwisowe.

Każdy instalator montujący nasze urządzenia w Twoim domu ukończył szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w warunkach podwyższonego ryzyka. Odbycie szkolenia potwierdza stosowny certyfikat – zapytaj o niego swojego instalatora.

Wyposażenie sprzętowe naszych ekip spełnia najwyższe normy i standardy. Ekipy wyposażone są w zestawy: maski, rękawiczki oraz płyn dezynfekujący. Po wykonaniu prac instalatorskich i serwisowych przeprowadzana jest dezynfekcja pomieszczenia i urządzeń grzewczych.
Sprawdź więcej TUTAJ

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...