Skocz do zawartości

Historia edycji

Piotr_Budowniczy

Piotr_Budowniczy

8 godzin temu, demo napisał:

A kto Ci wydał takie zalecenia?.

@animus, profesjonalni cykliniarze i poradniki sztuki cyklinowania.

 

Zrobiłem 120-stką na drugi raz i jest dobrze. Z własnych obserwacji to chodzi o to, że jak zmieni się kąt, to można lepiej pozbyć się rys po poprzednim szlifowaniu. Ale wtedy trzeba zmniejszyć siłę nacisku. To są zalecenia do cykliniarek, bo czołgiem to jest arcy trudne.

 

Czołgiem wystarczy zmienić kąt o 10-20 stopni, bo jak zmieni się o 90, to może zdarzyć się tak, że czołg zacznie skakać po nierównościach i narobi szkód. Tak jak za pierwszym razem co robiłem.

 

 

Co do lakieru, to znajomy znajomego, który robił u dziadków sąsiada to poleca taki wodny:

Przechwytywanie.thumb.PNG.71f71e00403a067808d2977f14f509a4.PNG

https://allegro.pl/oferta/sadolin-lakier-do-parkietow-2-5l-polmat-diamond-9021642638

 

I chyba będę tym robił niestety. ;/ Wątpie że ta biała woda się nadaje do "intensywnie eksploatowanych" parkietów.

Piotr_Budowniczy

Piotr_Budowniczy

8 godzin temu, demo napisał:

A kto Ci wydał takie zalecenia?.

@animus, profesjonalni cykliniarze i poradniki sztuki cyklinowania.

 

Zrobiłem 120-stką na drugi raz i jest dobrze. Z własnych obserwacji to chodzi o to, że jak zmieni się kąt, to można lepiej pozbyć się rys po poprzednim szlifowaniu. Ale wtedy trzeba zmniejszyć siłę nacisku. To są zalecenia do cykliniarek, bo czołgiem to jest arcy trudne.

 

Czołgiem wystarczy zmienić kąt o 10-20 stopni, bo jak zmieni się o 90, to może zdarzyć się tak, że czołg zacznie skakać po nierównościach i narobi szkód. Tak jak za pierwszym razem co robiłem.

Piotr_Budowniczy

Piotr_Budowniczy

8 godzin temu, demo napisał:

A kto Ci wydał takie zalecenia?.

@animus, profesjonalni cykliniarze i poradniki sztuki cyklinowania.

 

Zrobiłem 120-stką. Z własnych obserwacji to chodzi o to, że jak zmieni się kąt, to można lepiej pozbyć się rys po poprzednim szlifowaniu. Ale wtedy trzeba zmniejszyć siłę nacisku. To są zalecenia do cykliniarek, bo czołgiem to jest arcy trudne.

 

Czołgiem wystarczy zmienić kąt o 10-20 stopni, bo jak zmieni się o 90, to może zdarzyć się tak, że czołg zacznie skakać po nierównościach i narobi szkód. Tak jak za pierwszym razem co robiłem.

×
×
  • Utwórz nowe...