Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

Ruski na filmie wpycha tam silikon. Dobrze to czy nie, tego nie wiemy. 

Osobiście myślę że wikol będzie lepszym rozwiązaniem. Ale możesz też pomyśleć o którymś z klejów Pattexa. Mają w ofercie naprawdę świetne kleje do wszystkiego i aplikacje będziesz miał ułatwioną, bo są wyciskane w tubkach jak typowy silikon.

Na tym filmie tego nie zobaczysz ale ja bym przed znakowaniem otworów, wkładał pomiędzy czoło stopnia a tę metalową konstrukcję, z obu stron kawałek np, tekturki o grubości 1mm , żeby potem stopnie nie skrzypiały przy występowaniu ewentualnych mikro ruchów. Bo według mnie i jak znam tego rodzaju konstrukcje, to są własnie miejsca potencjalnego ich występowania. 

 

 

59 minut temu, Adam Gratkowski napisał:

 

Dam znać co z tego wyszło.

To jest obowiązkowe i fotorelację poproszę.:D

demo

demo

Ruski na filmie wpycha tam silikon. Dobrze to czy nie, tego nie wiemy. 

Osobiście myślę że wikol będzie lepszym rozwiązaniem.

Na tym filmie tego nie zobaczysz ale ja bym przed znakowaniem otworów, wkładał pomiędzy czoło stopnia a tę metalową konstrukcję, z obu stron kawałek np, tekturki o grubości 1mm , żeby potem stopnie nie skrzypiały przy występowaniu ewentualnych mikro ruchów. Bo według mnie i jak znam tego rodzaju konstrukcje, to są własnie miejsca potencjalnego ich występowania. 

 

 

51 minut temu, Adam Gratkowski napisał:

 

Dam znać co z tego wyszło.

To jest obowiązkowe i fotorelację poproszę.:D

demo

demo

Ruski na filmie wpycha tam silikon. Dobrze to czy nie, tego nie wiemy. 

Osobiście myślę że wikol będzie lepszym rozwiązaniem.

Na tym filmie też tego nie zobaczysz ale ja bym przed znakowaniem otworów, wkładał pomiędzy czoło stopnia a tę metalową konstrukcję, z obu stron kawałek np, tekturki o grubości 1mm , żeby potem stopnie nie skrzypiały przy występowaniu ewentualnych mikro ruchów. Bo według mnie i jak znam tego rodzaju konstrukcje, to są własnie miejsca potencjalnego ich występowania. 

 

 

demo

demo

Ruski na filmie wpycha tam silikon. Dobrze to czy nie, tego nie wiemy. 

Osobiście myślę że wikol będzie lepszym rozwiązaniem.

Na tym filmie też tego nie zobaczysz ale ja bym przed znakowaniem otworów, wkładał pomiędzy czoło stopnia a tę metalową konstrukcję, z obu stron kawałek np, tekturki o grubości 1mm , żeby potem stopnie nie skrzypiały przy występowaniu ewentualnych mikro ruchów. Bo według mnie i jak znam tego rodzaju konstrukcje, to są własnie miejsca potencjalnego ich występowania. 

 

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...