Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

Paroizolacja od wnętrza, jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie nie dopuścić wilgoci z wnętrza domu do materiału izolacyjnego. Nie musisz jej wypuszczać do żadnej rynny.

 

 

 

 

11 minut temu, MrTomo napisał:

Ocieplenie wykonane byle jak, to tylko kłopoty.

 

Z tego co piszesz, aby zrobić to porządnie trzeba by ściągnąć blachę i zrobić to jak należy.

Z tego co napisał to chyba chodzi mu o membranę paroizolacyjną a

nie o samo ocieplenie, ale może ja się mylę. 

demo

demo

Paroizolacja od wnętrza, jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie nie dopuścić wilgoci z wnętrza domu do materiału izolacyjnego. Nie musisz jej wypuszczać do żadnej rynny.

 

 

 

 

10 minut temu, MrTomo napisał:

Ocieplenie wykonane byle jak, to tylko kłopoty.

 

Z tego co piszesz, aby zrobić to porządnie trzeba by ściągnąć blachę i zrobić to jak należy.

Z tego co napisał to chyba chodzi mu o membranę paroizolacyjną a

nie o samo ociepleni, ale może ja się mylę. 

demo

demo

Paroizolacja od wnętrza, jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie nie dopuścić wilgoci z wnętrza domu do materiału izolacyjnego. Nie musisz jej wypuszczać do żadnej rynny.

 

 

 

 

10 minut temu, MrTomo napisał:

Ocieplenie wykonane byle jak, to tylko kłopoty.

 

Z tego co piszesz, aby zrobić to porządnie trzeba by ściągnąć blachę i zrobić to jak należy.

Z tego co napisał to chyba chodzi mu o membranę paroizolacyjna a nie o samo ociepleni, ale może ja się mylę. 

demo

demo

Paroizolacja od wnętrza, jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie nie dopuścić wilgoci z wnętrza domu do materiału izolacyjnego. Nie musisz jej wypuszczać do żadnej rynny.

 

 

 

 

 

demo

demo

Paroizolacja od wnętrza jak sama nazwa wskazuje ma za zadanie nie dopuścić wilgoci z wnętrza domu do materiału izolacyjnego. Nie musisz jej wypuszczać do żadnej rynny.

×
×
  • Utwórz nowe...