Skocz do zawartości

Historia edycji

animus

animus

5 minut temu, usiek napisał:

Ale to mam aż ten grunt zeszlifować? Do samej płyty GK?

Nie, tylko chropowatą powierzchnię.

Gluty powstały bo miałeś słabo odpyloną powierzchnię, grunt zmieszał się z pyłem i zbiłeś gluty,  teraz jak zagruntujesz całość, to lampką posprawdzasz gdzie są gluty i czystą, nie zakurzoną  szmatą to zetrzesz.   

animus

animus

5 minut temu, usiek napisał:

Ale to mam aż ten grunt zeszlifować? Do samej płyty GK? To mi tam gładzi nic nie zostanie bo i tak mało było :)

Jak przeszlifuje to muszę i tak zagruntować..

Nie, tylko chropowatą powierzchnię.

Gluty powstały bo miałeś słabo odpyloną powierzchnię, grunt zmieszał się z pyłem i zbiłeś gluty,  teraz jak zagruntujesz całość, to lampką posprawdzasz gdzie są gluty i czystą, nie zakurzoną  szmatą to zetrzesz.   

animus

animus

4 minuty temu, usiek napisał:

Ale to mam aż ten grunt zeszlifować? Do samej płyty GK? To mi tam gładzi nic nie zostanie bo i tak mało było :)

Jak przeszlifuje to muszę i tak zagruntować..

Nie, tylko chropowatą powierzchnię.

Gluty powstały bo miałeś słabo odpyloną powierzchnię, grunt zmieszał się z pyłem i zbiłeś gluty,  teraz jak zagruntujesz całość ,to lampką posprawdzasz gdzie są gluty i czystą, nie zakurzoną  szmatą to zetrzesz.   

animus

animus

1 minutę temu, usiek napisał:

Ale to mam aż ten grunt zeszlifować? Do samej płyty GK? To mi tam gładzi nic nie zostanie bo i tak mało było :)

Jak przeszlifuje to muszę i tak zagruntować..

Nie, tylko chropowatą powierzchnię, gluty powstały bo miałeś słabo odpyloną powierzchnię grunt zmieszał się z pyłem i zbiłeś gluty,  teraz jak zagruntujesz całość ,to lampką posprawdzasz gdzie są gluty i czystą, nie zakurzoną  szmatą to zetrzesz.   

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...